• Prerušenie užívania

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň pani doktorka,

    užívam antikoncepciu Maitallon už dlkšie obdobie, min. štvrtok(08.01) som začala nový blister a tabletku som zobrala vo štvrtok a v piatok v obvyklom čase o 13h kedy užívam. Avšak v piatok večer som dostala bolesti a bola som hospitalizovaná a v sobotu operovaná (nie z gyn. dôvodov) v nemocnici mi povedali, že kvôli narkóze nemôžem užívať žiadne lieky a HAK musím prerušiť. Vo štvtok kedy som začala nový blister, sme mali s manželom nechránený sex...a tak som zobrala tabletku o 13h a v piatok taktiež, tak vlastne z nového blistra som užila len dve tbl... a potom som užívanie prerušila kvôli operácií...Je možné, že by som ostala tehotná?ako mám ďalej v užívaní prosím pokračovať?Teraz sa preliečujem antibiotikami a začala som trochu krvácať/špiniť....
    ďakujem pekne.

    Dobrý deň,
    tehotenstvo nie je vylúčené, urobte si následne teh.test
    teraz ste už vynechala viaceré tablety(viac než 7), čiže vyčkajte na menses a nasaďte s prvým dňom krvácania, akoby na novo prvú tabletu
    špinenie máte zo spádu, vysadenia HAK, počkajte teda na novú menses
    s pozdravom