• Vynechaná tabletka, špinenie, užitá tabletka PO a menštruácia nikde...

    , Autor: mirkaaaa

    Dobrý deň, prosím Vás, potrebujem súrne poradiť. Užívam dlhodobo antikocepciu Belara. 25.10.-v sobotu som neužila tabletku z dôvodu nevoľností. Od 26.10.-v nedeľu v noci som začala špiniť, špinenie trvalo až do 30.10-do štvrtka. 29.10.-v stredu som užila poslednú tabletku z blistra. 31.10. v piatok v noci som mala nechránený pohlavný styk (kedže na kondómy som alergická) V tej rýchlosti mi napadlo najvhodnejšie riešenie, užiť tabletku PO. Užila som ju po 15 hodinách od styku, t.j. 1.11.-v sobotu. Menštruácia mi mala začať najneskôr 2.11.-v nedelu. Dnes je 5.11.-streda a menštruácie nikde, ani náznak...6.11.-vo štvrtok mám začať užívať nové balenie tabletiek. Je toto vynechanie spôsobené hormónami kvôli tabletke po? Alebo sa mám niečoho obávať? Mám začať užívať nové balenie tabletiek aj ked som nedostala menštruáciu? Alebo mám navštíviť gynekológa? Prosím poraďte.. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.

    Dobrý deň, bolo by vhodnejšie navštíviť lekára, keď ste takto dokombinovla arôzne možnosti,
    krvácanie prišlo zo spádu po užití Escapelle, čiže samotná menses vám ani nemala kedy prísť, avšk skontrolovala by som radšej UZV, príp.teh.testpred tým než nasadíte nový blister
    teh. by ste však byť nemala
    s pozdravom