• Mirena

    , Autor: petra00013

    Dobry den chcem sa opytat mam vrodeny trombofilny stav a chcela som antikoncepciu no vraj okrem Mireny nic ine nemozem. Neviete my poradit ci fakt nemozem nieco ine ako Mirenu??? Dakujem

    Dobrý deň,
    samozrejme závisí od druhu trombofilného stavu , ale obecne sa pri týchto ochoreniach nedoporučuje žiadna hormonálna HAK, len iná varianta ako napr. teliesko
    s pozdravom