• menstruacia pocas hak

    , Autor: 11miki22

    Dobry den
    Uzivam antikoncepciu Daylatte treti mesiac. Na 12 den mi zacal menzes.
    Tabletky som uzivala pravidelne. Ine lieky neuzivam ani nijake vedlajsie ucinky z hak nemam. Mozem pokracovat v uzivani alebo je nutne vysadenie prip. vysetrenie? A je znizena ucinnost ak by som pokracovala v tomto balicku hak?

    Dobrý deň,
    zatiaľ pokračujte.
    Keby sa situácia opakovala , navštívte lekára.
    S pozdravom