• zoely

    , Autor: zuzkac

    Dobry den, uzivam hak zoely uz asi rok a pol, avsak za posledne dva mesiace mi velmi cudne chodi menzes. Tento mesiac som krvacala az po uziti vsetkych styroch neaktivnych tabletiek a krvacanie bolo jeden den. Minuly mesiac to bolo tak isto, avsak menzes trval myslim dva dni maximalne. Doteraz som ziadny problem nezaznamenala az tieto posledne dva mesiace. Mozem mat normalne pohlavny styk, alebo nieco nie je v poriadku? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    všetko je absolútne v poriadku, niektoré ženy počas užívania antikoncepcie veľmi slabo menštruujú, u niektorých menštruácia úplne vynechá. Pre istotu si však urobte tehotenský test.