• antikoncepcia a nechraneny styk

    , Autor: petronela1983

    Dobry den, zacala som uzivat novu antikoncepciu Mistra a hned 7 den uzivania som mala nechraneny pohlavny styk. Aka je sanca, ze by som mohla byt tehotna? ...zacala som spinit dva dni po sexe. Ake to ma nasledky pre plod? Mam si urobit test? Dakujem.

    Dobrý deň,
    po 7 dňoch užívania by ste už mali byť chránená a tehotenstvo je teda nepravdepodobné.