• nedari sa nam otehotniet

    Pred 6 rokmi som porodila synčeka,teraz sa s priatelom pokušame o druhe dietatko ,bude to už rok a stale sa nám nedari.Mám 27 rokov a priatel 51 može byť problem aj vo vyššom veku partnera?Synček pred rokom zomrel mal chore srdiečko velmi by sme si želali bábo.

    Dobrý deň,
    vek partnera nemusí byť príčinou.
    Ak sa Vám nedarí viac ako rok, potom je potrebná konzultácia v centre pre neplodné páry. Ak máte nadváhu je potrebné schudnúť (najčasetjšia príčina).