• otehotnenie

    Pán doktor. chcela by som otehotnieť a dočítala som sa že to môžem zistiť teplotou z maternice, ale vyhmataním si krčka maternice či je mäkký, alebo tvrdý. Ako si mám nahmatať krčok maternice?Kde sa to nachádza? Ďakujem

    Dobrý deň,
    otehotnieť sa dá najlepšie pravideľným výdatným pohlavným stykom. Teploty a hmatanie k tehotnosti naozaj nevedú. Pohlavné aktivity sústreďte na stred menštruačného cyklu.