• DIANATAL gel

    Dobry den,

    Vela som o Dianatele citala na roznych forach, nazory su rozne, preto by som Vas chcela poziadat, ako odbornika o nazor: Dokaze mi ten gel, ako prvorodicke, pomoct pri porode natolko ze sa oplati zanho dat 100 EUR? Nema skodlivy vplyv na dieta, nemoze ho prehltnut alebo nejak inak narusit jeho prirodzene prostredie v ktorom prichadza na svet? EDA mat nebudem (u nas v porodnici neposkytuju), tak by som si pomohla aspon takto keby to naozaj stalo za to.

    Dakujem a prajem pekny den
    Martina

    Dobrý deň,
    Dianatal určite nemá škodlivý vplyv na dieťa, podľa údajov firmy je to inertná látka (podobná vode).
    My sme mali možnosť ho vyskúšať, musím povedať, že mne vyhovoval, hlavne pri vyšetrení rodičky, kedy som ho naniesol hojne na vagínu a vyšetrenie nebolo pre rodičku nepríjemné a bolestivé. Je pomerne hustý a v pošve sa udrží dlhšiu dobu až do porodu.