• stehy a krvácabie

    Dobrý den chcem sa spýtať či je normálne ked som dva týždne po pôrode už velmi málo krvácala mala som len hnedý výtok a zase som začal krvácať -kojím 8 až 10 krát denne a pri kojení cítim sťahovanie sa maternice a brucho už je takmer rovnaké ako pred otahotnením. A ešte sa chcem spýtať za ako dlho majú vypadnúť stehy po nástrihu ja ich mám ešte všetky.Po predošlých pôrodoch mi začali vypadávať na 5 den a toto sú už 2 týždne, poctivo sa niekolko krát sprchujem a ranu už necítim dakujem

    Dobrý deň,
    stehy vypadávajú postupne a individuálne, ale závisí aj na druhu materiálu, vačšinou do týždňa povolia.
    Krvácanie po porode býva rozne, aj s prestávami, to je normálne.