• dalsie tehotenstvo

    Odpovedá MUDr Jozef Záhumenský Čo sa týka Vašej vyváženej translokácie, existuje možnosť ako zariadiť, aby ste mala zdravé dieťa. Urobí sa skúmavkové oplodnenie a embryá sa vyšetria geneticky, či sú v poriadku, a do maternice sa zavedie geneticky zdravé embryo.

    hovorila som o tom s mojou genetickou, ona hovorila, ze umele oplodnenie neodporuca, pretoze ja som v podstate zdrava, len budem musiet znasat niekolko potratov. A ze tieto centra asistovanej genetiky nedokazu aj tak zistit, ci to dieta je postihnute alebo nie, resp. ze sa zameriavaju len na niektore postihnutia a z odobratych buniek aj tak nie je mozne zistit tuto vyvazenu translokaciu, je mozne zistit prave iba niekolko tychto postihnuti (ako napr. Downov syndrom).

    Tak teraz neviem ...

    Dobrý deň,
    napíšte email do Gennetu, pán primár Stejskal je veľký odborník na genetiku. Vaša genetička by mohla zájsť na školenie.
    Chyba je, že žiaľ zhubným vplyvom katolíckej propagandy na Slovensku nie sú tieto metódy priamo podporované a je možné, že si budete musieť všetko hradiť sama. V tomto duchu je vlastne aj odpoveď Vašej genetičky - budete mať niekoľko potratov spontánnych, niekoľko umelých v II. trimestry a potom sa možno ak boh dá pošťastí.
    Napíšte email na info@gennet.cz presne popíšte svoju situáciu, verím, že Vám poradia.