Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.

Poradňa gynekológa MUDr. Záhumenského.
16,885 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa gynekologických problémov odpovedal MUDr. Jozef Záhumenský, PhD., vedúci lekár pôrodníckej časti Gynekologicko-pôrodoníckej kliniky FN Na Bulovce.

Všetky zadané otázky ako aj odpovede Dr. Záhumenského vám pre veľký záujem prinášame v podobe archívu, zadávanie nových otázok nie je možné.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

  • Nechapem tomu

    , Autor: odbornik2

    Dobry chcem sa Vas opytat mam ist gynekologovi ked kazdy mesiac mavam 10dni pred menzesom taky cerveno hnedy vytok a ked mam teraz uz 10do menzesu ked s manzelom mame poh.styk tak na kondome na spicke je kvavy takze ked mam dostat 4.12010 tak uz sa nemozeme milovat.a nic ma neboli ked mam ten vytok len moje telo sa pripravuje na menzes dakujem za radu mam uzivat volake tabletky na to

Podobné otázky

  • meškanie menštruácie

    , Autor: odbornik2

    Dobrý den, chcela by som sa opýtat. Mám taký problem s meškaním menštruácie-pol roka som užívala antikoncepčme tabletky NOVINETTE, obdobie pred braním antikoncepcie a ani počas nej som namala problem s menštruáciou. Chodila mi pravidelne.Avšak od 4. mája som prestala brat tabletky.Nemala som žiadne problemi,len som sa proste rozhodla ich už nebrat. Poslednu menštruáciu som dostala 7. mája ako som aj mala a dalšiu som mala mat 4.júna ale doteraz som ju nedostala,nechápem tomu. Može to suvisiet s tým že som prestala brat antikoncepciu??? Dakujem.

    Odpovedá: doc. MUDr. Jozef Záhumenský, PhD.

    Dobrý deň,
    antikoncepcia zrejme upravovala cyklus, normálne ho možete mať dlhší, takže počkajte na ďalší termín, ak sa nedostaví, navštívte gynekologa.