odplienkovanie: wc doska s integrovaným wc sedátkom

odplienkovanie: wc doska s integrovaným wc sedátkom

19.9.2017 v kategórii Prebaľovanie, pridal Horvát, Bratislava (Bratislava I)
Hodnotenie inzerenta:
49.00€
Značka:
www.detske-wc.sk
Veľkosť:
univerzálna
Farba:
biela

Predám novú WC dosku Toaletný tréner s integrovaným detským wc sedátkom pre deti od detske-wc. sk . Rodinné wc sedátko s integrovanou detskou wc doskou - adaptérom pre všetky generácie.
WC doska s integrovaným detským sedátkom.
Pomocou systému Easy close veko i sedátko pomalu dopadajú na misu, čo prispieva bezpečnosti a zabraňuje sa tým zraneniu detí, poškodeniu wc misy ako i sedátka. Pomôcka pre deti a rodičov pre odplienkovanie! Pohodlie a komfort na WC pre Vaše deti - už žiadny stres a trauma z kakania a cikania! Pomôcka detskej hygieny! Kvalitná robustná wc doska k používaniu pre deti i dospelých zaručuje pohodlie a komfort pre Vás a Vaše deti! Wc doska je hygienickejšia vďaka bezpórovitého povrchu! Vďaka thermoplastu duroplast extrémne odolná voči poškodeniu! Nemecká známka kvality TÜV. Jedná sa o veľmi praktický produkt v sanitárnej oblasti, určený najmä pre rodiny s mladučkými deťmi! Ponúka dospelým, ako aj deťom možnosť, používať WC bez straty času vkladaním, alebo vyberaním rôznych WC adaptérov pre deti a učí dieťa od samého začiatku na používanie dospeláckeho wc. Doprajte aj Vašim deťom pohodlie na WC. Výhody detskej Wc dosky „Toaletný tréner‟ s integrovaným detským sedátkom na jeden pohľad: Iba jedno Wc sedátko s integrovanou doskou pre deti pre celú rodinu ! Vaše dieťa sa učí od samého začiatku používať Wc ako dospelí. V detskej psychológii to znamená, že sa cítia ako ich veľké vzory mama, tato, starší brat, či sestrička. Hygienickejšie používanie nedochádza k obcikávaniu, stáva sa, keď dieťa sedí na klasickej Wc doske, určite to poznáte... ! Pasuje skoro na všetky predávané misy nie však na vysiace misy, kde sa matka šrobuje zhora ! Montáž netrvá dlhšie ako 5 minút ! V rámci ceny kompletný upevňovací material. Od detske-wc . sk ako wc doska, wc sedátko, wc adaptér, wc sedák, pre deti a celú rodinu .
WC dosku Toaletný tréner s integrovaným detským wc sedátkom pre deti od detske-wc. sk - Pomôcku pre deti a rodičov pre odplienkovanie zasielam na dobierku

Reagovať na inzerát

Fotogaléria

Komentáre