Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Zdravie

KatkaM, 25.06.2019 11:25

Yes Visage recenzie

Ahojky. Som po dvoch pôrodoch a bruško mi ostalo hodne ovisnuté a už je tomu takmer 2 roky stále sa proste nevrátilo. Mám 34 a chcem sa ešte páčiť teda aj sama sebe. Hambím sa v lete do plaviek a ani obtiahnuté triká nemôžem nosiť. Hľadala som na googli dáku kliniku a vyskočila mi táto. Nemám s plastikou skúsenosť. No keď som pozerala aj iné ceny sú podobné. Túto kliniku mám celkom blízko a mám aj kamošku čo ich navštevuje kôli botoxu. Chcem sa opýtať či ste mala niektorá z vás plastiku bruška tu ,ako to prebieha a ako sa cítite po a tak. Ďakujem

 • Denka
  08.07.2019, 12:01

  Ahoj. Mne brucho troška ovísalo po deťoch a bola som rozhodnutá že pôjdem na plastiku. Myslela som že to bude jediné riešenie, ale nakoniec mi doktor v Yes Visage povedal že by úplne stačila liposukcia. Som za to rada. Zákrok bol nebolestivý a celkovo aj hojenie rýchle. Viem že pri tej plastike je to asi na dlhšie ale hlavne že výsledok stojí za to. Najlepšie by bolo asi ísť na konzultáciu a tam ti povedia čo je pre teba najlepšie, možno nájdu pre teba iné riešenie ako plastiku. Držím palce a určite daj vedieť ako si dopadla

 • Sima
  26.07.2019, 07:44

  Asi nebudem moc užitočná ohľadom bruška ale bola som na menších zákrokoch v Yes Visage a prístupom a aj s výsledkom som spokojná.

 • Natyna
  11.09.2019, 08:17

  Ahoj na tejto klinike som si dala vymodelovať prsia:blush:. Mala som ich nepekného tvaru, jedno bolo menšie ako druhé a aj dvorce som mala hrozne veľké. Pekne mi ich zmenšili a prsia sú rovnaké. Modelácia im dokonca dodala aj plnosť takže vyzerajú mladšie. Vyšli mi aj v ústrety s termínom a keď som tam ležala tak sa sestřičky o mňa pekne postarali, takže som bola spokojná.

 • KatkaM autor
  10.10.2019, 11:01

  @Natyna A môžem sa opýtať či tie jazvy boleli moc alebo sa to dalo zvládnuť. Mám strach s tej bolesti po:-)

 • KatkaM autor
  21.10.2019, 14:49

  @Denka Tak to ti závidím, že ti stačila liposukcia. Ja som bola na tej konzultácii a ako som si myslela abdominoplastika bude najlepšie riešenie. Ale s tým som rátala, mám tam příliš veľa ovisnutej kože. Všetko mi bolo vysvetlené a teda aj ukázané čo sa bude robiť. Už sa neviem dočkať. Zákrok musím posunúť na január. Teraz mi to po finančnej stránke nevychádza a ešte k tomu tie blížiace sa Vianoce:-)

 • Natyna
  20.11.2019, 08:32

  @KatkaM Myslím že to bola taká stredná bolesť, čakala som horšiu. No na tie prvé dni, ktoré boli samozrejme najhoršie som mala nejaké lieky na bolesť a potom už to bolo v pohode aj bez. Jedine že sa mi horšie zo začiatku spalo keďže rada spím na bruchu. Ale stálo to za to. Neboj tých pár dni sa dá zvládnuť a potom sa len tešíš z nového tela:-)

 • Denka
  26.11.2019, 12:11

  @KatkaM Tak ti držím palce, verím že budeš spokojná. Len nerátaj a okamžitým super výsledok. To hojenie chvíľku trvá takže to chce trpezlivosť. Ale stojí to za to a personál je fakt skvelí, takže som sa cítila pohodlne.

 • KatkaM autor
  31.12.2019, 08:48

  ⁣@Denka Tak ďakujem už sa neviem dočkať.

 • KatkaM autor
  14.02.2020, 10:04

  @Denka⁣Tak už som doma asi 2 týždne. Pekne sa to hojí len je to troška bolestivé a na dotyk citlivé, no ale zase s tým som rátala. Jazva má ešte chrasty ale je na mieste že keď si dám spodné prádlo tak je prekrytá, tak sa teším nech to už pomaly opadne. Snažím sa moc nenamáhať, tak som tak troška invalid. Ale manžel sa pekne stará a to som rada.

 • Denka
  17.03.2020, 10:26

  ⁣@KatkaM No tak to som rada že to už máš za sebou. Myslím že u teba to bude chvíľku trvať kým sa to ucelí, u mňa to bolo celkom rýchle, ja som už o 2-3 mesiace malá krásne bruško a opuchy boli preč. Ty tam predsa len máš tú jazvu tak musíš byť opatrnejšia. Hlavne sa šetri, je super že máš doma oporu.

 • KatkaM autor
  22.04.2020, 09:53

  ⁣Ďakujem, už sa veru cítim lepšie. Prvé tri týždne boli nahoršie, kým sa tá rana pekne spojila. Posledné chrasty už zmizli takže už sa to uceluje. Hlavne že už možem fungovať, lebo zo začiatku som bola závislá na rodine čo bolo troška na nervy. A hlavne aj ten opuch je už slabší, takže sa dá pomaly vidieť ako taký výsledok. Vyzerá to pevnejšie a previs tam neni, to je hlavné. Do leta to už
  bude celkom fajn aj keď viem že úplný výsledok až možno do roka. Ale som rada že to mám za sebou. Aj tak už tento rok nikam nepojdeme a budeme len na Sk, takže aj tak dobre.

 • Denka
  18.05.2020, 11:04

  ⁣Tak super držím ti palce nech to máš čím skôr zahojené. Myslím že na leto by si to mohla mať dobré. Ja som teraz začala športovať, lebo som doma a troška sa prejedám tak aby som sa udržala. Našťastie to stále vyzerá super.

 • KatkaM autor
  12.06.2020, 09:20

  ⁣Už to veru vyzerá dobre, stále je tam slabšie opuchnutie sem tam taky divný pocit ale krásne sa to zahojilo. Jazva sa pekné ucelila a ani ju pod spodným prádlom nevidno. Ešte si ju natieram nejakými krémami a olejčekmi aby ju troška vyhladilo, ale som rada, že ako som plánovala do leta to bude úplne dobré a nebudem sa musieť nejak obmedzovať.

+ -
Príspevkov: 13