Diskusie

Zdravie

KatkaM, 25.06.2019 11:25

Yes Visage recenzie

Ahojky. Som po dvoch pôrodoch a bruško mi ostalo hodne ovisnuté a už je tomu takmer 2 roky stále sa proste nevrátilo. Mám 34 a chcem sa ešte páčiť teda aj sama sebe. Hambím sa v lete do plaviek a ani obtiahnuté triká nemôžem nosiť. Hľadala som na googli dáku kliniku a vyskočila mi táto. Nemám s plastikou skúsenosť. No keď som pozerala aj iné ceny sú podobné. Túto kliniku mám celkom blízko a mám aj kamošku čo ich navštevuje kôli botoxu. Chcem sa opýtať či ste mala niektorá z vás plastiku bruška tu ,ako to prebieha a ako sa cítite po a tak. Ďakujem

 • Denka
  08.07.2019, 12:01

  Ahoj. Mne brucho troška ovísalo po deťoch a bola som rozhodnutá že pôjdem na plastiku. Myslela som že to bude jediné riešenie, ale nakoniec mi doktor v Yes Visage povedal že by úplne stačila liposukcia. Som za to rada. Zákrok bol nebolestivý a celkovo aj hojenie rýchle. Viem že pri tej plastike je to asi na dlhšie ale hlavne že výsledok stojí za to. Najlepšie by bolo asi ísť na konzultáciu a tam ti povedia čo je pre teba najlepšie, možno nájdu pre teba iné riešenie ako plastiku. Držím palce a určite daj vedieť ako si dopadla

 • Sima
  26.07.2019, 07:44

  Asi nebudem moc užitočná ohľadom bruška ale bola som na menších zákrokoch v Yes Visage a prístupom a aj s výsledkom som spokojná.

 • Natyna
  11.09.2019, 08:17

  Ahoj na tejto klinike som si dala vymodelovať prsia:blush:. Mala som ich nepekného tvaru, jedno bolo menšie ako druhé a aj dvorce som mala hrozne veľké. Pekne mi ich zmenšili a prsia sú rovnaké. Modelácia im dokonca dodala aj plnosť takže vyzerajú mladšie. Vyšli mi aj v ústrety s termínom a keď som tam ležala tak sa sestřičky o mňa pekne postarali, takže som bola spokojná.

 • KatkaM autor
  10.10.2019, 11:01

  @Natyna A môžem sa opýtať či tie jazvy boleli moc alebo sa to dalo zvládnuť. Mám strach s tej bolesti po:-)

 • KatkaM autor
  21.10.2019, 14:49

  @Denka Tak to ti závidím, že ti stačila liposukcia. Ja som bola na tej konzultácii a ako som si myslela abdominoplastika bude najlepšie riešenie. Ale s tým som rátala, mám tam příliš veľa ovisnutej kože. Všetko mi bolo vysvetlené a teda aj ukázané čo sa bude robiť. Už sa neviem dočkať. Zákrok musím posunúť na január. Teraz mi to po finančnej stránke nevychádza a ešte k tomu tie blížiace sa Vianoce:-)

+ -
Príspevkov: 5