Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 10.04.2012 18:35

vodičák

aj ja by som sa vám chcela vyrozprávať nepodarilo sa mi spraviť kužeľe ani na druhý krát, už som z toho hotová:(neodvážila som sa to povedať ani našim čo ma trápi najviac. kto mi pomôže stými hnusnými kužeľmi.

 • anonym
  10.04.2012, 19:02

  Ju juuuuuu, to kde sa cvicia kuzele? Ak by to nutili robit mna, vodicak dodnes urcite nemam, a pritom jazdim uz 4 roky a naburala som nasu branku tusim len raz tak jemne :) Neboj, ono sa to podda, treba sa zzit s autom. Ja som sa s mojim zzivala asi pol roka, kym som ziskala presny odhad, kam vojdem a kam uz nie. V autoskole na to nie je tolko casu, to by mohli pochopit. Drzim palce. :therethere:

 • anonym
  10.04.2012, 20:06

  ja som mala tiež problémy s kúželami a na prvý krát sa mi to nepodarilo.jediné čo ti môžem poradiť je zaplatiť si hodiny navyše nech ti to inštruktor povysvetluje kedy sa treba pozreť do ktorého zrkadielka. viem, chápem ťa - ja som sa na jednej hodine aj rozplakala čo  mi to nešlo- ale bola som vtedy aj tehotná tak neviem či aj hormony... ale držím ti moc palce lebo tie kúžele to je fakt sprostosť prvej triedy... zabila by som toho kto to vymyslel...

 • anonym
  11.04.2012, 13:59

  aj ja radím priplatiť si hodiny u inštruktora a zamerajte sa na kužele.sú ťažké,ale dá sa to zvládnuť.ked som ešte ja robila,bola výhoda,že pri mne sedel inštruktor,ale nie policajt,takže mi poradil,čo a ako a kedy.neviem,ako je to teraz.

+ -
Príspevkov: 3