Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 02.11.2011 20:51

ešte že snívame

ešte že snívať nie je trestné.pretože po tejto noci by sa so mnou môj manžel rozviedol.keby sa mi snívalo s kýmkoľvek iným,to by rozchodil,ale s mojou dávnou láskou a dovolím si tvrdiť,že najsilnejšou,to by mi asi neprešlo.vlastne sa v tom sne nestalo nič hrozné,boli to len bozky,ale také,o akých som vždy snívala.jaj,aký to bol nádherný sen. :ups: :ups: :ups:

som vdačná za takéto sny,sú to len sny :idance: :idance: :idance:

 • anonym
  02.11.2011, 22:15

  Snivanie je krásne. Ešteže ho máme. Aspoň občas uletíme. :D :D :D

 • anonym
  03.11.2011, 06:29

  aj mne sa občas snívajú takéto sny... tiež s bývalým priateľom, alebo aj s niekým iným - neznámym - neviem, či je to tým, že si pred spaním pozriem nejaký úžasný romantický film a potom už "filmujem" ja vo sne, samozrejme, ja hlavná hrdinka :) :)

  svojho muža ľúbim, plánujeme spolu rozšíriť rodinku, takže neviem, prečo tieto sny prichádzajú - asi je to tými podnetmi z vonku, nakoľko keď som aj naposledy stretla svojho bývalého, tak naozaj to posledné, čo by som chcela, je ocitnúť sa s ním v posteli.

   

 • anonym
  03.11.2011, 08:10

  Ja mavam obcas tiez taketo sny. Sice nikdy nie s byvalymi, ale obcas nejaky znamy sa v nich najde. Podvedomie vie, kedy zena potrebuje trosku "povzbudit" (aj ked si myslim, ze nasi chlapi snivaju tiez, len sa to neopovazia povedat, hned by mali tichu domacnost kvoli niecomu, co nevie nikto ovladat) :lol:  Tak sa tym snom tesme, su celkom milou obmenou uz tradicneho: " Mama, pit!" :D  :baby:

 • anonym
  03.11.2011, 20:59  Chápem tvoje pocity. Tiež mávam krásne sny so svojím bývalým, s ktorým sme prežili 3,5 roka nádherného vzťahu. Môj manžel by to tiež nerozchodil, keby vedel o čom snívam. Najhoršie je, že ja na tento vzťah nemôžem zabudnúť a myslím naň aj keď nespím. Dodnes sme dobrý kamaráti, občas sa stretneme a porozprávame, ale nič iné.

+ -
Príspevkov: 4