Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 05.10.2011 16:52

Túžba po dieťatku

Ahojte.Začnem od začiatku.Mám 22,som rozvedená,mám 3 ročného synčeka a mám aj priatela.Bývame u sami v rodičovskom dome(máme 2 domy-rodičia pred rokom kúpili ďalší.Keď ma bývalý manžel opustil rodičia s bratom mi urobili kaderníctvo.Robím to rada,tá práca ma baví.Ide však oto, že s priatelom sa chceme vziať a dať můjmu synovi súrodenca.No moji rodičia mi povedali že ak by som ostala tehotná tak si mám zbaliť veci a odísť.Chcem ďalšie dieťa no nechcem sa rozhnevať s rodičmi...

 • anonym
  05.10.2011, 18:32

  tvoji rodicia ti urcite chcu dobre.ked som dobre porozumela tak ti rodicia spravili kadernictvo,ja som tiez kadernicka aviem ,ze nato aby si si na seba asyna zarobila potrebujes stalu klientelu.rodicia ti chceli asi pomoct tym aby si sa uzivila sama apreto sa im necudujem ze chcu aby si teraz nneotehotnela.budes mat babetko azakaznicky sa poberu kade lahsie.viem zvlastnej skusenosti.ja by som ti radila este chvilu pockat par rockov.no je to natebe ak po dietatku tuzis achces ho mat hned aj zacenu ze prides o priujem tak ta bude musiet priatel zivit akde maas istotu ze sa mozes nanho 100%spolahnut?

 • anonym
  05.10.2011, 20:32

  Chapem aj rodičov, jeden vzťah ti už nevyšiel, sklamali sa tiež, chcú ti pomôcť a maju obavy, že miesto 2 ludí sa budu starať ešte o dalších ...

  Ale na druhej strane, je to tvoj život.  Ak maš priatela, ktorého maš rada, mate dlhšie trvajúci vzťah (nie chvílkové polročné-ročné pobláznenie) a je to správny chlap, ktorý sa o vas postará, dobre zarába a uživí vas aj v prípade dalšej materskej, tak by som do toho šla. Ked rodičia uvidia, že spokojne žiješ, maš milujucu rodinku, tak budú spokojní tiež.

  Len si davaj pozor, aby si si neurobila dalšie dieťa s partnerom, s ktorým potom nebudeš vedieť dalej žiť...

 • anonym
  05.10.2011, 22:07  Dobre napísané. Plne súhlasím.

 • anonym
  06.10.2011, 06:52

  Určite chápem tvojich rodičov - máš 22, trojročného syna - asi si teda otehotnela a vydala sa dosť mladá, následne rozvod a si sama s dieťaťom. Tak sa im nečudujem, že majú strach, aby si nedopadla podobne aj druhýkrát, nepíšeš, koľko si s novým partnerom, či to nie je len kratučký čas, tie prvé chvíľky, strávené s partnerom sú vždy obdobím "ružových okuliarov", človek je zaľúbený, nevidí chyby druhého.

  Zasa na druhej strane chápem aj teba, trojročný synček, to si priam "pýta" súrodenca, tiež mám doma už štvorročného, a ten sa už teda dožaduje bračeka poriadne, len žiaľ, keby to šlo tak ľahko... zatiaľ sa nám braček nedarí a nedarí.

   

+ -
Príspevkov: 4