Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 18.09.2011 09:43

čo vy na to?

Ahoj baby,
potrebujem sa vypísať lebo asi puknem :x
Nedávno sme sa vrátili s priateľom a dcérkou zo zahraničia, kde sme boli asi 6 mesiacov.
Keďže priateľ je z miesta, kde bývame, išiel hneď v piatok na pivko s kamošmi ... všetko OK, ja som mala u nás kamošku. Včera zase zahlásil, že je pozvaný k inému kamošovi, už o 3 popoludní a prišiel až o pol druhej ráno ... ide ma roztrhať a nerozprávam sa s ním. Keď sme sami vonku, všetko je OK, akonáhle sa vrátime domov, začína to byť takéto. Čo vy na to, čo by ste robili?
Chápem, že chce trocha vypadnúť ale na takú dobu a dva dni po sebe?

 • anonym
  18.09.2011, 10:53

  tak ja na tom nič divné nevidím že ide von s kamošmi keď ste boli 6 mesiacov preč ;-) aj chlapom treba pokecať :green:


  ale ak ti to tak veľmi vadí tak mu to povedz, nerozprávať sa s ním nie je riešenie ;-) pekne si spolu sadnite a porozprávaj mu o svojich pocitoch, nedus to v sebe, škodná budeš len ty ;-)

 • anonym
  18.09.2011, 11:00

  my tiez byvame v zahranici a ked sme doma tak sme na roztrhanie. ale nastastie mame spolocnych kamaratov takze ideme von spolu a maleho nam strazia babky ktore si ho vychutnavaju. ale tiez si myslim ze by ste sa mali spolu porozpravat

 • anonym
  18.09.2011, 11:34

  Ja si tiež myslím, že je normálne keď sa po takej dobe chce stretnúť s kamošmi. Možno trochu prešvihol ten čas strávený vonku. Určite nie je dobré riešenie to, že sa sním nebavíš. Chlapom treba všetko polopate povedať čo ťa trápi a čo sa ti nepáči lebo naozaj nevedia čítať myšlienky. Porozprávajte sa a určite si nejaké pravidlá. Čo ja viem: dobre choď ale prosím ťa snaž sa prísť......, ....alebo vezmi aj mňa....   to je už na vás.

 • anonym
  19.09.2011, 08:05

  Neboj, to prejde, predychaj to, ved on nebude zasa vonku stale... Asi mu kamosi chybali, daj mu cas, potrebuje sa vyrozpravat :tongue:  V nejakej pokojnej chvilke si len sadnite a nacrtni mu, co Ta trapi, ako sa citis sama a ze mas obavy, ci to uz tak nezostane a s najväcsou pravdepodobnostou na Teba len nechapavo pozrie a vtedy mu dojde, ako sa citis. On si to pravdepodobne neuvedomuje, ako na Teba jeho nahle a dlhe odchody posobia. Rozhovorom sa znova vsetko vrati do takych medzi, ake budu vyhovovat vam obom.

 • anonym
  19.09.2011, 08:50

  komunikovať, komunikovať, a ešte raz komunikovať.

  pokiaľ sa len urazíš, a nebudeš sa s ním rozprávať, nič tým neporiešiť, chlapi nevedia čítať myšlienky, a pokiaľ mu jednoznačne nepovieš, čo ti vadí, tak sa zbytočne budeš rozčuľovať/trápiť. porozprávaj sa s ním, žeby si bola radšej, keby jeho stretnutia netrvali tak dlho, poprípade že chceš, aby ste šli niekam spoločne.

+ -
Príspevkov: 5