Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 29.08.2011 14:14

Detstvo

ahojte, mam dve male deti a chcela by som, aby mali kraaasne detstvo. Ja som take nemala, a preto ma zaujimaju nazory a tipy, ako urobit deti stastnymi a spokojnymi, aby mali na detstvo len tie najkrajsie spomienky.

 • anonym
  29.08.2011, 14:49

  Ako píšeš nemala si krásne detstvo a práve preto si si určite predstavovala, aké by si ho chcela mať, určite si po mnohom túžila ... a práve preto by si mala vedieť, čo chceš pre svoje deti, ako by malo vyzerať krásne detstvo - dať im všetko, čo si ty nemala a určite to nie je len v materiálnych veciach ... tak do toho :thumbsup:

 • anonym
  29.08.2011, 17:48

  Krasne detstvo ma dieta vtedy, ked vidi stastnych a usmievavych ludi okolo. Hracky, novy nabytok, znackove oblecenie, to vsetko nie je podstatne, ked sa uz dospele dieta obzera spät a hodnoti svoje detstvo...

 • anonym
  29.08.2011, 20:12

  dať im pocítiť,že sú milované,že môžu dôverovať,že sa majú na koho obrátiť.že má s nimi kto tráviť čas,že ľudia okolo nich si vážia jeden druhého,že tu budú vždy pre nich.že im dajú voľnosť,ked ju potrebujú,a že im zamknú bránu,ak to bude nutné.treba rozmýšľať triezvo,z nadhľadom a hlavne nechať sa viesť intuíciou a nie radami,ktoré sú ti vyslovene proti srsti.

  a to či si im dala šťastné detstvo sa dozvieš,až ked vyrastú,takže premýšľania bude dosť,ale určite väčšina z nás robí to najlepšie,čo vie

 • anonym
  30.08.2011, 07:58

  dôležité je to, aby si tu bola pre svoje deti, keď ťa potrebujú, pohladila ich, objala ich, dala im svoju lásku, svoj čas. pretože to detstvo ubehne veľmi rýchlo, a je dôležité, aby si ho prežila s nimi. pokiaľ budeš len mamičkou, ktorá je stále v práci, aby im zabezpečila materiálne veci - kopec hračiek, lebo ty si ich nemala, drahé oblečenie, lebo ty si ho nemala, tak to k ničomu nepovedie.

  užívaj si jednoducho s nimi čas, sama uvidíš, po čom najviac túžia, o čom snívajú, a pokiaľ to nebudú prehnané požiadavky, tak ich splníš, urobíš im radosť - tiež nie je dobre, ak deti majú všetko, na čo si ukážu prstom.

+ -
Príspevkov: 4