Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 28.08.2011 15:07

Natrvalo krepovité vlasy

Ahojte. Chcela by som mať také krepovité vlasy ako keď sa zapletú vrkôčiky, no neviem či sa na to môže použiť trvalá. Aj keď tá vraj ničí vlasy ták by som radšej použila niečo iné, a práveže by som bola radšej keby mi to vydržalo možno pár mesiacov alebo ták určite to nechcem navždy. Pomôžte mi prosím...

 • anonym
  30.08.2011, 20:05

  Ja som nedavno mala trvalu.Mala som ju cca 3-4 mes.Mam dlhe vlasy a dala som si male natacky takze to vyzeralo ako take krepovite vlasy.Uz som raz mala trvalu pred par rokmi, ale inak si na vlasy nic nedavam teda ziadne farbenie laky a podobre gebuziny takze mne to vlasy neznicilo.Dobre to vyzeralo a trvala vysusa vlasy takze mi menej mastneli.To mi najviac vyhovovalo lebo mam strasne mastne vlasy.Musim ich umyvat kazdy druhy den.
  Kadernicky ti inak poradi ci mas vhodne vlasy na trvalu.Ak ich mas znicene tak ti to neodporuci.Al ak nie tak je to super.

 • anonym
  01.09.2011, 21:56

  No ták ďakujem a vraj existuje ešte niečo ako je trvala nejaký headline a to menej ničí, lebo ja budem mať s tým určite problém, už teraz mám dosť suché vlasy :(. Skočím za kaderníčkou a uvidím, takto bude asi najlepšie.

+ -
Príspevkov: 2