Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 25.05.2011 13:42

právnik online

prosím, poznáte nejakú serióznu stránku,kde Vám právnik odpovie na Vašu otázku ? :-(  vopred ďakujem

 • anonym
  25.05.2011, 14:06

  Podľa toho o čo ide a či potrebuješ len jemne nasmerovať alebo už serióznu právnu radu. V prípade druhého (teda ak je tvoj problém vážny a tvoje právne povedomie v tej oblasti nie je dostatočné) ti neodporúčam rôzne debaty na nete, pretože nemáš záruku ani kvality ani ochoty venovať sa tvojmu problému dlhodobo či do hĺbky. Ak si v hmotnej núdzi, tak máš nárok na bezplatnú právnu pomoc (bližšie info si vygoogli), ak nie tak hľadaj podľa referencií nejakého schopného právnika v tvojom okolí.
  Ak by právnici radili zadarmo na nete, tak by za chvíľu všetci skrachovali. Je síce pár linkov s odborníkmi, ktorí radia v rôznych oblastiach, ale sú to len stručné rady, ktoré ťa majú nasmerovať k najbližšiemu odborníkovi, ktorého si už samozrejme zaplatíš.

 • anonym
  25.05.2011, 20:08

  Presne tak. Právnik - advokat nemá čo poskytovať služby cez net, iba ak ide o šuplikanta.Tiež by som sa nespoliehala na bezplatnú právnu pomoc- tomu aj zodpovedá kvalita, resp rozsah pomoci.Ak máš vážny problém, vyhladaj priamo právnika. Ak chceš len nejaké info, skús sa tu spýtať.

 • anonym
  25.05.2011, 22:31

  U nás v meste funguje raz do týždňa bezplatný právnik pre občanov, stačí sa zahlásiť na mestskom úrade a dohodnúť si termín, možno je to aj u vás, skús si to zistiť.

 • anonym
  26.05.2011, 08:39

  skus poradnu hospodarskych novin na stranke www.moje.hnonline.sk
   

 • anonym
  26.05.2011, 11:18  no na nete by som nehladala. ja som mala tiez problem a dalo sa to pekne vyriesit. sice zaplatila som dost,nakolko som nezamestnana vdova s dvoma detmi, ale sa mi aj venovala a dalo sa aj dohodnut. vedela o mojom probleme a ked som za nou prisla viac krat nemusela som jej za kazdým vysvetlovat co je vo veci a hned sme pokracovali dalej. ak si poberatelka davku v hmotnej nudzi mas narok na bezplatnu pravnu poradnu.

+ -
Príspevkov: 5