Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 14.05.2011 11:28

Som "naivka"?

Ahoj, musím sa vám vyžalovať a chcela by som aj váš názor nato...

Som po 2 MD a asi už 2 roky si hľadám prácu, ktorá by sa  aspoň trochu podobala tomu čo som vyštudovala, ale zatiaľ márne. Muž pracuje a zatiaľ zvládame utiahnuť všetko potrebné z jeho platu.
 No tento týždeň som dostala od známej ponuku pracovať vo welness hotely - upratovačku, no ja som odmietla, nakoľko nejako mi tá práca "nesedí". (nemám nič proti tým čo túto prácu robia, len ja by som chcela robiť v obore v ktorom som vyštudovala.). Načo som si potom robila maturitu? To som mohla ísť na nejakú učňovku a zvládnuť ju ľavou zadnou. Viem, možno tu dostanem nejaké kritiky.... ale už som si na tomto fóre na to zvykla...... ale aby som neodbiehala od témy.... muž mi vykričal, že som "nobl dáma", naivka, že sa mi nechce upratovať, atď. no pohádali sme sa a veľmi sa ma to dotklo.  Mala som tú prácu zobrať a robiť ju len pre peniaze aj proti mojej vôli?

  • anonym
    26.05.2011, 08:42

    môjho muža som živila najmenej 4mes.našiel si prácu.tiež moc nechcel.začínal vtedy(rok a 4mes.) ako operátor výroby s platom 330€+ lístky za (70€).po 2mes. mu zdvihli plat o 30€ po polroku zase o 30€.po 11mes.mal plat 460€(ale už bez lístkov)teraz pred 2mes.ho vzali robiť do kancelárie,(kde sa málo kto dostane (s jeho,len 3roč.)technika metrológie.ma na zodpovednosti výrobu,ked podla neho bude niečo zlé musia zastaviť výrobu a plat ma teraz 570€.takže niekedy práca za málo penazí je lepšia než hned brať prácu za (hovorím podla seba)400€ a nestupať

  • anonym
    08.08.2012, 10:41

    To je smutneCry

+ -
Príspevkov: 62