Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 28.03.2011 12:49

zasa choroba

Cez víkend som bola u mamy, už vtedy som sa cítila zle, bolela ma hlava, hrdlo ma začalo škriabať a už večer mi začalo tiecť z nosa..ako sme prišli domov manžel sa začal nad tým rozčulovať, že zas bude syn chorý...nechutilo mu jesť a trošku kašlal..Vjanuári som bola tiež chorá,ale najprv manžel bol chorý...aj syn bol miernejšie, mal teploty potom raz velmi ho nútilo na kašlanie a vykašlal hlien a potom sa mal lepšie...Len sa mi nepáči postoj môjho muža,lebo choroby schytáme tak či tak...aj vtedy aj teraz ho hnevalo, že som chorá ..

 • anonym
  28.03.2011, 12:58

  trošku nechápem.jeho hnevá to,že si chorá?a že ochorie aj syn?no,na to nie je riešenie.niekto schytá chorobu len sa k nemu priblíži jeden bacil a niekto neochorie,aj ked sa bude po nemocnici prechádzať.a ak ste naposledy boli chorí v januári,tak to nie je také zlé,ved je koniec marca,čo tie rodiny,kde sú chorí každé dva týždne?čo konkrétne na tom manžela štve?lebo to nemôže byť len to,že ste chorí,šak to je "choré"

 • anonym
  28.03.2011, 13:06

  u nas to bolo tak,ze muz vzdy prisiel z roboty s chorobou.2 tyzdne na to som to  schytala ja a mala.teraz ked pride chory dam malej oscilo aj sebe a niesme chore,len muz si to odtrpi:idance:

 • anonym
  28.03.2011, 13:31

  tak tomuto nerozumiem a ked pôjde váš syn do škôlky alebo do školy a nejaké dieťa tam zakašle tak manžel nechá malého doma týždeň len preto aby neochorel? jasné že to je nepríjemné ked je dieťa chore ale toto je už podla mňa hypochondria

 • anonym
  28.03.2011, 14:05

  Milá autorka.

  Z toho si nič nerob. My máme 5 ročnú škôlkarku a skoro 3 ročného neškôlkára. Malá každú chvíľu niečo prinesie zo škôlky domov a aj naposledy vylikvidovala celú rodinu. Tomu hovoríme rodinná solidarita. keď je jeden chorí vždy to schytajú aj ostatný. :idoh:

  Keď ti malý začne chodiť do MŠ, tiež si stále niečo prinesie domov. S tým sa nedá nič robiť. Treba jesť veľa vitamínov a aj keď sú drahé tabletky a sirupy na posilnenie imunity, vždy sa to vráti v tom, že choroby prekonáte ľahšie.:therethere:

  Takže drím päste a poriadne sa preliečte. 

 • anonym
  28.03.2011, 17:26

  Teraz ma napadlo , že v detstve mal reumatickú horúčku... i ked svokra stále tvrdí, že oni chorí neboli .Ked deti ochorejú je taký podráždení a prehnane reaguje.Už som musela napísať, lebo pri dcére sme sa hádali preto, že je stále chorá /práve v tom predškolskom veku/, nestarám sa o ňu dostatočne,....a teraz u syna zas ja ho nakazím.

 • anonym
  28.03.2011, 17:46

  vieš čo, ja by som milemu manželíkovi dala na starosť deti aj na den aj na noc, lahla si do izby, akože karanténa a 3 dni odtial nevyšla, nech ich náhodou nenakazím. Prípadne by som šla k mame ... ved nech sa stará, ked ma take sprosté reči :iscrewloose:

 • anonym
  28.03.2011, 19:16

 • anonym
  28.03.2011, 19:17  :tup: :tup: :tup: :tup: :twisted: :twisted: :twisted: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

 • anonym
  29.03.2011, 08:22

  Tak už aj syn je chorý,celu noc kašlal a má aj silnú nádchu. Už v noci hundral,že aká som nemožná, keď mi ochorie dieťa.U neho liečba je taká, že sa kričí/možno podporná na psychiku/....Je mi zle z neho,lebo je celkom samozrejme, že deti sú náchylné na choroby..len jemu je to ťažko vysvetliť...aj som mu povedala..ty si bol asi zázračné dieťa aj keď si bol chorý aj vtedy si nebol...

 • anonym
  29.03.2011, 08:53

  mám pocit,že tvoj muž si rieši nejaký komplex,ale možno ani on sám nevie aký,lebo to že deti bývajú choré je jasné každému

+ -
Príspevkov: 10