Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 10.03.2011 21:31

Čo robiť?????????

Potrebujem prosím poradiť... Dnes sa mi moja 4 ročná dcérka sťažovala, že ju svrbí piňuška, ľahla si na posteľ že mi to ukáže. Keď som sa k nej priblížila rukou, tak sa hneď mykla a to som sa jej ani nedotkla... Keď som sa jej spýtala, že čo sa stalo, že som sa jej ešte ani nechytila, tak mi povedala, že ocko jej tam pchal prsty a ju to veľmi bolelo... Som rozvedená a mám už iného partnera. Otec si deti berie ku sebe každý druhý víkend. Neviem čo mám robiť. Nie som si istá či by bol môj ex toho schopný a či sa dá také tvrdenie brať vážne. Nemám dobré vzťahy so svojim ex a som z toho v šoku, že čo ak sa to naozaj stalo ale zas na druhej strane čo ak nie?

 • anonym
  11.03.2011, 14:06

  Ahojte tu je autorka... Ráno sme boli u lekárky, tá malú prezrela a aj sa s ňou porozprávala, potom mi lekárka povedala, že to bude zrejme nedorozumenie lebo malá má piňušku úplne v poriadku a je možné, že otec sa jej tam len pozrel keď mu povedala, že ju tam svrbí a ju to zabolelo lebo je trošku zaparená. Moje deti majú otca veľmi radi aj keď nechápem prečo, lebo sa im nikdy nevenoval tak ako by mal. Ja som sa vždy snažila pred nimi o ňom nerozprávať zle. Aj dnes, keď sa jej lekárka pýtala či ešte chce ísť ku otcovi, tak jej povedala že áno a že už sa neho veľmi teší. Mne to kázala pre istotu odsledovať a keď príde od otca po víkende tak ju skontrolovať a porozprávať sa s ňou. Ja len dúfam, že je to naozaj tak a že som sa trochu unáhlila. Ale zas na druhej strane radšej raz zbytočne ako potom keď už by bolo neskoro...

 • anonym
  11.03.2011, 15:55

  vdaka, ze si odpisala, asi sme vsetky chceli o tebe a dcerke vediet. mysli na to v kazdom pripade po dalsom vikende, skus sa s dcerou o tom nejako rozpravat.

  len nech je v poriadku dcerka.

   

 • anonym
  11.03.2011, 21:15

  dúfam, že to naozaj bude iba nedorozumenie... tiež som rada, že si odpísala, a hlavne, že si s malou šla k lekárke :tup:

 • anonym
  13.03.2011, 08:55

  no radsej ist 5x lekarke s takymto problemom zbytocne  ako to raz podcenit. som rada, ze to bolo len nedorozumenie, kazdopadne ale dcerku sleduj a rozpravaj sa s nou o tom co sa dialo cez vikend.

 • anonym
  14.03.2011, 13:55

  Rozhodne si malú odsleduj, všímaj si ju... Ja byť tebou, nemlčala by som ani pred otcom dcérky a otvorene by som sa s ním o tom porozprávala. Nechcem tu zbytočne strašiť, ani robiť paniku, ale aj lekárka sa môže mýliť. Pediater nie je psychológ, tiež jej mohlo niečo uniknúť. Nemusel jej ublížiť, zanechať následky, no mne by to vŕtalo hlavou, kde na takéto niečo mohla prísť...

+ -
Príspevkov: 20