Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 02.03.2011 12:47

intimna zalezitost...

Ahojte...Mám jeden problém.Nedávno som si všimla na imtímnich miestach take vyrážky.Sú dosť podobné ako také malé bradavičky.Pri nedávnom holení som do jednej zarezala žiletkoua dosť to štípalo.Neviem z čoho sú.Nesvrbí to ani nič.Neviete dáka šo to je a z čoho to môže byť?Podotýkam že zapareniny to niesú.

 • anonym
  02.03.2011, 13:03

  nemoze to byt herpes? vraj je to moc neprijemne. alebo radsej zajdi ku gynekologovi

 • anonym
  02.03.2011, 13:45

  Vygoogli si genitálne bradavice a daj si obrázky ,alebo aj články.Podla toho si to porovnaj či to je ono spôsobuje to papiloma vírus..A ked si do toho zarezala ,tak je pravdepodobné,že si si to rozniesla.A určite chod kožnému alebo na gynekologiu.

 • anonym
  02.03.2011, 14:28

  No moze to byt vselico. Otazka je, ci sa da ich obsah vytlacit? Pri genit.herpese su to vyrazky s vodnatým obsahom - takze ked to vytlacis, vytecie z nich tekutina.
  Mozu to byt aj molusky. Ked ich vytlacis, tak z nich vyjde biele obsah, ako z klasickej vyrazky. Az na to, ze su infekcne.
  Ateromy - je vlastne zväčšená mazová žľaza. Jej obsah má farbu belavú, pri infekcii alebo iných procesoch môže byť farba odlišná, napr. hnedá, žltá.... Obsah je väčšinou charakteru mazu, u čerstvých ateromov  riedkeho  a u starších vaic zahusteného. Je to vlastne zápal mazovej žľazy..
  Genitálne bradavice - kondylomy - sa prejavujú drobnými červenými a suchými výrastkami na genitále a aj v jeho okolí, neskôr sa zväčšujú na stopkaté útvary, splývajúce do karfiolovitých útvarov.
  A klasická folikulitída - zápal vlasového vačku. Prejavuje sa ako malý hnisavý pľuzgier v oblasti vyústenia chlpu/ vlasu.

  Byť tebou, idem na dermatovenerológiu, aspoň budeš mať pokoj na duši....

+ -
Príspevkov: 3