Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 27.01.2011 12:11

Staznost

Je to všetko veľmi pekné, len u nás je taká situácia, že sused má rotvajlera, ktorý má cca 70 kg a keď ho jeho syn chodí venčiť, má problém ho udržať, aby neskočil  na človeka. Aj sám vybehol z brány a začal tak brechať a útočiť, že som vrieskala jak nepríčetná. Potom vybehol sused a strašne sa ospravedlňoval, že pes si vie sám otvoriť bránu. Lenže sa mu to stáva často a sused to má v paži. Čakať, kým niekoho pohryzie, keď okolo musíme chodiť a len aby sme to neboli my.  Mestský policajt povedal, že ho na to upozorní, ale zatiaľ nič. A keď ho vidím mám taký boj, že nemám ani na pomyslenie volať 159, šak kým príde, havo bude uprataný. Čo teraz?

 • anonym
  29.01.2011, 09:16

  ja som min. rok riesila podobny problem, ale so susedom ktory ma pitbula a dost agresivneho, raz ked som isla zo skolky s detmi som bola svedkom ako si otvoril branicku a zautocil na postarku , vtedy mi prebehlo hlavou ze som na tom mieste mohla byt kludne ja alebo moje deti, bol to strasny pocit, poradim ti normalne napis pisomnu staznost na mestsky urad, a oni to uz budu riesit.... bud upozornenim alebo pokutou..

 • anonym
  31.01.2011, 00:02

  Kontaktuj mestsku policiu.....my mame prave opacny problem, nas psik preskocil plot k susedom a od ich sa dostal volne na ulicu, nevsimla som si to, lebo som nebola doma, a ked som sa vratila, cakali ma pred domom mestski policajti aj som psom a hned som platila pokutu 10€. :ups: 
  Tvoj pan sused nech si uvedomi, ze psa ma drzat na svojom pozemku, aby neohrozoval ludi na ulici, nemoze vediet, ci ho niekto nevyprovokuje, hocico sa predsa moze stat.

+ -
Príspevkov: 2