Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 24.01.2011 09:54

peniaze

nemam peniaze, zijeme od vyplaty k vyplate, som na materskej, muz robi, mame akurat na ucty a na jedlo, nikdy si nemozem nic dovolit a mam z toho straaaaasnu depku :*-( :*-( :*-( vsetci si ziju dobre, len mi sme nedostali od nikoho nic, ani od rodicov, trapime sa a s nami aj deti :*-( :*-( :*-( bez penazi je zivot strasny (puke)

 • anonym
  03.02.2011, 07:05

  čo ja na slovensku nechápem je aj tá "pripútanosť k regionu". V nemecku nemaju ludia problem presťahovať sa kvoli práci aj 200 kilometrov.

  A ešte mi nehovorte, že v regione nie je žiadna práca. Nejaká vždy je, ale treba ju hladať aktívne. Nielen tak, že pojdem raz mesačne na podpis a tým to hasne.  Ak nie je práca priamo v regione, treba skúšať pracovať napríklad aj cez internet. Ja som takto pracovala z domu istý čas, len cez internet - email a skype, klientov som ani nevidela, ale k tomu treba zasa vzdelanie. A sme späť v tom bode, že dnes človek musí byť aktívny a vzdelaný .

  A čo internetový obchod?

 • anonym
  03.02.2011, 11:12

  nie mna otec napadol tak ze som bola v nemocnici a domov som sa nechcela vratit a sestra zdedila byt(druzstevny),stym ze ja tam mam dozivotne pravo a ma tam nechcela uz  pustit.kupila si ho a mne zrusila trvaly pobyt.

 • anonym
  04.02.2011, 10:32  fakt, toto ma ani nenapadlo:idoh: , ešte som nebola nikdy evidovaná:idance: tak preto som hneď písala o VŠ:excited:

 • anonym
  04.02.2011, 13:42

  netrap sa a nemaj depku, ani ja nema peniaze, som na materskej a nic nam nevychadza :*-(
  a tak by som isla na dovolenku :roll:

+ -
Príspevkov: 34