Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 18.01.2011 14:18

prakticky lekar pre dospelych

Menim praktickeho lekara. Pytala som sa znamej, ktoreho by mi odporucila. Dala mi jedno meno, a okrem toho podotkla, ze treba vzdy doniest flasu alkoholu  pre lekara a pre sestricku cokoladu, prip. bombonieru, aby som nemusela cakat v rade. Ta moja znama to myslela vseobecne, ked idem k obvodnemu, nielen k tomu konkretnemu.
Ja si to fakt neviem predstavit, je to normalne ? Alebo uz ja nie som z tohto sveta???? Ja si fakt nemyslim, ze kazdemu doktorovi treba stale nosit pozornost. Ved tym mu davam najavo, ze mu  uplne neverim, ze ma vysetri dobre bez uplatku.

 • anonym
  18.01.2011, 15:36

  tak to asi nie je dobrý lekár.dobrý lekár nevezme úplatok a vyšetrí ťa aj bez toho tak,aby ti pomohol.ja mám našťastie super lekárku a ešte som jej nemusela doniesť nič

 • anonym
  18.01.2011, 15:42

  To, čo Ti radí Tvoja známa, je taký absurdný a hlúpy postoj, ktorým vlastne človek, ktorý ho zaujme, degraduje sám seba...
  Niekedy mám pocit, že ľudia si prestali vážiť sami seba. Čo ste sa zbláznili? Aké úplatky vo forme naturálií, to čo má byť? Kedy sa s tým už konečne prestane? "Všimné", fľaše, bonboniéry... Je to hanba - nielen pre lekára, ale predovšetkým pre ľudí, ktorí dávajú takéto "pozornosti."

 • anonym
  18.01.2011, 20:05

  to im potom je, ked sme si ich takto naučili, že potom vyšetrí kto čosi donesie...
  to sme teda dopadli..
  aj ja idem študovať medicínu, som sa teraz rozhodla... :ishock: :idance: :idance:

 • anonym
  18.01.2011, 22:08  :tup:

+ -
Príspevkov: 4