Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 07.01.2011 19:36

ako na to?

Chcem sa opýtať mamičiek, ktoré sú na detičky samé, ako to zvládate? Prosím, dajte nejaké rady

 • anonym
  07.01.2011, 20:19

  týka sa ma to....a dá sa to zvládnuť, aj keď je to ťažšie. Treba využiť čas, kedy drobec spinká, no nie vždy sa to dá, hlavne keď si tiež vtedy ľahnem. práčka vyperie sama, takže to je pomoc a čo sa varenia týka, tak večer si pripravím všetky polotovary a na druhý deň varím. Nákupy potravín a iných potrebných vecí pre nás dve robím počas prechádzky, takže stále chodím s batohom na chrbte :).... iné nákupy už nezvládame. Upratovanie - no svet sa predsa nezrúti, keď nebude dokonale upratané, pri tomto využívam čas, kedy sa malá sama hrá, tak vtedy rýchlo upracem. Doktori - zariadila som si to tak, aby som ich mala neďaleko bydliska, takže cestou vybavím lekára, nákup a aj prechádzku. :) netreba to vzdávať, je to ťažšie, ale je to pre našich drobcov a čo človek pre nich neurobí :)

 • anonym
  08.01.2011, 15:42

  Ahoj, som, slobodna matka dvoj rocnej dcerky...teraz ma obdobie vzdoru tak je to hroza psychicky. Financne ani nehovorim. Zijeme len z materskej a vyzivneho. Musime sa uskromnovat viac ako niekto ini, noo da sa to zvladnut.

  Hlavne sa netrap a nedavaj dietatu najavo ze si psychicky vycerpana, places, alebo sa inak trapis. Vychovavat dieta o samote nieje nic prijemne ale ak si sila osobnost tak to zvladnes. A kedze si sama tak silna musis byt!!

 • anonym
  09.01.2011, 20:20

  Ďakujem, veď ide o to, že som na všetko sama. Mám 4 ročného syna, našťastie chodím do práce, takže to nieje až také zlé po finančnej stránke, samozrejme ss uskromňujeme, alimenty mi bohužial neplatí, no ide hlavne o tú výchovu, robiť mamu i otca, je fakt ťažké a strašne psychicky náročné. Budem rada za rôzne rady ako to zvládnuť

+ -
Príspevkov: 3