Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 22.11.2010 15:57

farar na nabozenstve

Dnes prisiel moj syn (prvak) domov  a povedal, ze nechce chodit na nabozenstvo. A vraj behali a moj syn vrazil do nejakeho dievcata- nechtiac. Farar sa mu vyhrazal s dvojkou zo spravania a vybral mu z tasky dosky, v ktorych ma zosity a knihy a listoval si tam. Dokonca mu do slabikara dopisoval slova, pri ktorych mali napisat len prvu slabiku. To akoze co si dovoluje? :evil:

To ma na to pravo len tak si vytiahnut z tasky veci a "hrabat " sa v nich?

Synovi som povedala, ze nech drzhykrat povie fararovi, ze to je slabikar pre prvakov, nie pre fararov :ups: :tongue: , ale ma to fakt nastvalo.

 • anonym
  28.11.2010, 09:16

  ani ja

 • anonym
  28.11.2010, 11:30  Ano, vyhrazanie sa a hrabanie sa v osobnych veciach bez moznosti sa branit JE terorizovanie. Ked sa ti zacne hrabat svokra v skriniach a ty nemozes proti tomu urobit nic (lebo napr. muz je na jej strane) - tak to tiez nebude tyranizovanie?
  Ked do mna niekto na ulici soti (lebo je nahnevany), mam pravo rozbit mu hubu? (aj ja som nahnevana) Mate svojske predstavy, nechcela by som zit s osobou s podobnymi nazormi.

 • anonym
  28.11.2010, 14:19  a čo ak TVOJE dieťa je ako autorkin syn ... normálne živé, zdravé, podstate slušne vychované ale niekedy nemsliace úplne do dôsledkov. Tvoje nikdy z nepozornosti nebuchlo do niekoho iného? Je preto hned zlé a zasluži si, aby ho niekto buzeroval a vyhražal sa mu za maly priestupok velkým trestom?

 • anonym
  29.11.2010, 07:19

       

  Viem, čo hovorím, lebo moje dieťa takého spolužiaka malo. Nech urobil čokoľvek, v očiach rodičov bol anielik nevinný a na vine vždy boli tí ostatní. Pani družinárka, lebo chcela aby jedol a jemu chudáčikovi žiadny školský obed nechutil. Samozrejme, vždy to bolo treba aj parične okomentovať /FÚÚÚJ/ a celý čas čo iné deti jedli, musel vyrušovať, robiť im zle a behať po jedálni. Aj pani učiteľka bola zlá, lebo nechcela pozitívne ohodnotiť jeho vedomosti, ktoré bez hlásenie vykrikoval počas vyučovania a chcela od neho aby poslúchal a neubližoval svojim spolužiakom. Aj všetky ostatné deti boli zlé, lebo sa bránili, keď im ubližoval a po čase sa s ním /chudáčikom/ vôbec nechceli hrať. Dopadlo to tak, že rodičia zobrali chlapčeka zo školy a dali ho do inej. A môj syn ešte dva týždne po tejto udalosti doma hovoril, ako sa veľmi teší, že ten chlapček odišiel. 

  Tým nechcem povedať, že autorkim syn je taký istý. Len taký príklad, kam to môže prísť, keď rodič vždy dá za pravdu dieťaťu.

  Autorka totiž stále nemá overené, čo sa tam naozaj stalo.

 • anonym
  29.11.2010, 08:44

  [QUOTE] anonym napísal:
   

  Synovi som povedala, ze nech drzhykrat povie fararovi, ze to je slabikar pre prvakov, nie pre fararov :ups: :tongue:

  Toto je v podstate dobrá výchova?!

 • anonym
  08.12.2010, 15:08  Ty si asi sibnuta...neviem, kto by si dovolil  povedat nieco take o tvojom synovi, ak by ho vobec nepoznal...len z nejakeho opisu z diskusneho fora :iscrewloose:

  Tak nesud, ked nepoznas:roll:

 • anonym
  08.12.2010, 20:59

  Ty si tu nejako protirečíš, nie? :think:

+ -
Príspevkov: 52