Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 07.11.2010 15:59

Oslava dcérkiných narodenín

Ahojte maminky, chcem vás poprosiť o radu a vaše názory, ako oslavujete s vašimi drobcami narodeniny. Dcérka bude mať v decembri 3 roky. Ide o to, že máme veľkú rodinu a je to organizačne, priestorovo a personálne náročné, keďže nás je cca 25 ľudí. Minulý rok sme to robili oslavu u nás doma (máme rodinný dom), oslava bola v nedeľu, najprv bola rodina z mojej strany a cca po 2 hodinkách sa vystriedala rodina z mužovej strany, ale bolo to strašne náročné, lebo sme podávali aj polievku, aj hlavné jedlo, tortu, zákusky, nápoje alko, nealko atď. Tak som sa chcela opýtať, že ako oslavujete Vy, ako takéto veľké oslavy riešite organizačne, aké menu podávate atď. Vopred ďakujem pekne za všetky nápady a rady :tup:

P.S. Z uvedeného počtu ľudí je asi cca 9 detí (od 3 rokov do 16 rokov), zvyšok sú mladí ľudia od 30 - 40 rokov a starí rodičia od 57 - 73 rokov.

 • anonym
  08.11.2010, 15:04   

  presne kazdy z rodiny je oboznameny s oslavou  kto chce pride. napr. malej krstna uz vobec nechodi aj ked je pozvana a to byva o tri dediny dalej no uz som si zvykla tak ani my k nim uz nechodime

 • anonym
  09.11.2010, 15:30

  No tiež som prekvapená, že robíš takéto veľké oslavy. Podľa mňa je to zbytočné. Kto chce prísť tak môže kedykoľvek, a okrem toho je to deň oslávenca a nie hostí. Myslím že takému 3 ročnému dieťaťu je úplne jedno, či máte plný dom ľudí, alebo je vás doma len pár a venujete sa dieťaťu. A možnože sa dieťa bude cítiť lepšie ak si s ním niečo zahráte ako keď bude len pobehovať okolo obrovskej návštevy kde si ho vlastne ani nikto, okrem gratulácie, nevšimne a bude mať pocit že len zavadzia.
  No ale proti gustu ....

+ -
Príspevkov: 17