Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 17.08.2010 21:44

Skylink či Digi?????

Prosím o radu s čím ste viac spokojné??? Uvažujeme a nevieme sa rozhodnuť. Mám aj dve deti 1.5r. a 5r. Určite nie základné baliky ale tých 9€ ešte v našom mesačnom rozpočte nájdeme.

 • anonym
  17.08.2010, 22:03

  ahoj,

  tak my sme mali Digi, ale pri veľkých dažďoch či snežení nám odchádzal signál a čo viem viacerí mali s týmto problém, možno sa to však zlepší lebo nedávno prešli na novú družicu :roll: teraz máme Skylink, je to lepšie no keď kúpiš kartu, sú tam len základné programy a ostatné si musíš dokúpiť :-S ale švagrovci si brali teraz namiesto Digi Magio, veľa programov za dobrú cenu a ešte net zdarma - skús si to pozrieť :-)

 • anonym
  17.08.2010, 23:56

  Ahoj,podla mňa Digi nie.My sme s tým mali problémy.Brali sme Magio a zatial je to v pohode.Akurát pár krát to vypadlo,pri riadnom zhoršení počasia ale ani to nie je pravidlo.Okrem toho keď je vonku hnusne tak mnohokrát vypadávaju aj ostatné kablovky

 • anonym
  18.08.2010, 08:39

  Digi nikdy viac ako píšu trošku zamračené a už to kockatelo strácal sa signál, je pravda, že viaceré satelity pri zlom počasí vypadávajú, ale digi už pri menšom náznaku a tak isto pri vetre.

  Teraz máme skylink máme základné programy a nám to stači stejne keď sme mali viac programov tak sme len bezhlavo prepínali. Nakoniec sme zistli že pozeráme len STV, markízu, joj, primu a novu a manžel športové a tie sú v základnom balíku a tak isto nie je problém dokúpiť si balíček programov ak máš 9 € mesačne ako píšeš dá sa v pohode hlavne ide o to že nie si viazaná žiadnou zmluvou a keď nebudeš mať peniaze nechaš si len základný balík programov.

  Čo sa týka UPC, Fiber TV alebo Mágia vždy ponúkajú super balíky ale vždy len na určitú dobu viazanosť je 2 roky a akciu hodia tak na cca 3 - 6 mesiacou je to ako pri paušáloch a potom platíš plnú cenu, takže si treba riadne preštudovať podmienky a nie zlákať sa na akciu. :-(

 • anonym
  18.08.2010, 08:52

  my mame Magio + neobmedzený internet a platíme veru okolo 30€ mesačne, neviem presne, lebo to ma na starosti manžel. Viazanosť je na 2 roky, na začiatku je vždy nejaká akcia, bud znížený poplatok, alebo programy navyše (napr. nam bežal pár mesiacov HBO). My to mame hlavne kvoli internetu, ten u nas beží stále. na TV sa pomaly ani nedívame... len na tie základné programy a deti občas na detské... lenže radšej im púšťam aj tak DVD.

  Inak sme spokojní, nestáva sa často, že by nešiel signál a ked sa nam pokazil magiobox, vymenili nam ho do 24 hodín

 • anonym
  18.08.2010, 09:02

  Ahoj, zatial by som pockala....
  My mame zatial len UPC (nemame digital) uz len s dovodu, ze signal vypadava, ked je zamracene zrni, a vela inych nevyhod.
  Pockaj aj na ine ponuky, uvidis, ze budu aj lacnejsie...

+ -
Príspevkov: 5