Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 17.08.2010 12:56

pomoooc nastup do roboty po troch rokoch materskej

Je mi smutno, mam pocit, ze najkrajsie obdobie zivota je fuc. Ze ma cakaju neskore prichody z roboty, nahananie. Proste je mi smutno. Je mi smutno, ze z dcerky je uz velky samostatny clovek a ze uz nebudeme tak casto spolu. No proste je mi nanic :-(

 • anonym
  17.08.2010, 13:56

  Neboj, nie si sama s takýmito pocitmi...ja nastupujem na narodeniny môjho chrústika na nočnú:cry: ....hneď by som vrátila 3 roky nazad a cítila tú nádhernú vôňu bábätka a všetko s tým spojené:heart:

 • anonym
  17.08.2010, 14:21

  aj ja som mala také pocity, mala som krásnu materskú, dieťatko bolo pohodové, takže to bola fakt "dovolenka". Do roboty som sa aj tešila, aj mi bolo luto, že už s dieťatkom nebudem celý den a nebudem stále vidieť jeho pokroky a počuť všetky veselé hlášky. A celkovo, že budem mať menej času aj na seba, svoje koníčky, kamarátky, že už sa nedostanem do Materského centra.

  Ale ako som nastúpila, celkom rýchlo som si zvykla, dieťa si zvyklo v školke, zabehli sme sa relatívne rýchlo. Teraz si aspon viac vychutnávamer víkendy. A času mam tiež dosť, mam celkom fajn pracovnú dobu, niekedy je to viac hektické, inokedy celkom v pohode. Dieťa v školke napraduje, ma vela kamarátov, všeličo sa naučilo.

  Takže si povedz, že niečo pekné končí a niečo ešte krajšie začína a zarobené peniažky tiež nie su na zahodenie :tup: A bud rada, že máš prácu, lebo nie každá mamina po MD ma teraz také šťastie;-)

   

 • anonym
  17.08.2010, 14:43  Uplne Ta chapem, mna to caka v januari, ale je to o to horsie, ze mi zamestnavatel nepodrzal miesto a nemam sa kam vratit, takze budem mat aj stresy s hladanim prace.

 • anonym
  17.08.2010, 22:07

  ahoj, ako to že ti zamestnávateľ nepodržal miesto :?: keď si na materskej tak ťa nemôže vyhodiť, si chránená zákonom, ja by som si to len tak nenechala :!: može ťa preradiť ak nenastúpiš po polroku na iné miesto, ale vyhodiť nie :!:

 • anonym
  17.08.2010, 22:15
  Moze ma vyhodit, ale mam narok na odstupne. Povedal mi, ze som vraj bola dlho prec (tri roky) a ze momentalne vo firme nema pre mna ziadne miesto.

 • anonym
  17.08.2010, 22:52

  mna trápi to isté. aj sa teším do prace aj sa bojim. je to privela zmien pre mna odrazu. nova praca, noví kolegovia, štúdium na VŠ, synova škôlka a to všetko naraz v septembri. no ale hadam v psychickom zdravi prežijem

+ -
Príspevkov: 6