Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 15.06.2010 21:03

silikonove prsia

svokrova priatelka je vrchnou sestrou v porodnici.som sa zhrozila,ked mi povedala co jedna mamicka spravila.kraska,stihla,blondinka s bujnim poprsim rodila.porodila a pytala si tabletku na ukoncenie laktacie.pytali sa jej preco.jej dovod bol "nechcem si znicit drahe silikonove prsia.presviedcali ju aby to nerobila,ved to je nakrajsi dar aky matka ma a je to aj lacne.zopakovala to iste "ja si svoje drahe prsia znicit nedam,ja na ten sunar mam.

 • anonym
  15.06.2010, 21:18

  Je to o prioritách, my to tu bohužiaľ nezmeníme, každý rozhoduje sám za seba. Keď to žena nechce, tak ju nepresvedčí nič a nik. V podstate je to každého vec, takých žien je milión a tým, že sa tu budeme nad tým pohoršovať, to nezmeníme.

 • anonym
  15.06.2010, 21:18

  komu niet rady, tomu niet pomoci. a ešte: peniaze dokažu zablokovať fungovanie mozgových závitov :roll:

 • anonym
  15.06.2010, 21:41

  Každý máme právo a možnosť voľby. Naozaj nebudem do nikoho hádzať kameňom a posudzovať jeho kroky ............každý sme nejaký. ;-)
  Každopádne je to veľká škoda pre toho malého človiečika. :-o Na druhej strane  na sunároch a pod.  sme vyrástli väčšina a sme tu. :-P
  Nesúhlasím, ale neodcudzujem.

 • anonym
  19.06.2010, 11:03

  Ja som sa tiež veľmi tešila na dojčenie...lenže realita...že dieťa stále zaspávalo na prsníku, potom stále plakalo, lebo sa nenajedlo, keďže zaspalo,potom dokrmovanie...nechcenie prsníka, zápaly prsníkov-horúčky 40 pomaly + starostlivosť a miminko...to bola nočná mora...Vyrastal od 1,5mes. na nutrilone, je zdravý ako buk, nikdy nebral lieky....keď nepočítam vigantol kvapky a kanavit...
  Neviem či 4x soplíky a to má 3roky....takže imunita super a to nebol ani kojený...
  U mňa kojenie nikdy viac....a nech si každý hovorí čo chce!

+ -
Príspevkov: 4