Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 21.03.2010 12:46

Pre vsetkych

Vazene dami a vezeny pany toto je upozornenye ze dyskusya nye je yba pre tich ktory dokonale ovladaju slovenski jazik !!!!!! ale pre tich ktory chcu vijadryt svoje nazori a porozpravat sa !!!!!!!! Slovencynarki vitvorte si sukromne dyskusie v ktorich si mozete pysat spysovne...........................ostatne dyskusye su aj pre nas obicajnich ludyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • anonym
  21.03.2010, 12:52

  prepáč,aj obyčajný ludia by mohli ovládať základy gramatiky,až na dyslektikov a dysgrafikov .Ahoj :-P

 • anonym
  21.03.2010, 13:01

  myslím, že tato téma v prvom rade niečo vypovedá o zakladateľke... nielen, že sa naschvál bráni gramatike, ale svojim príspevkom s príliš dlhým slovom natiahla a rozhádzala celú stránku.

  Ja som tiež obyčajný človek, aj občas sa vyskytne nejaká chybyčka, prípadne preklep, ale snažím sa písať pokiaľ možno správne. Niekedy si aj pohľadám, ked som si nie istá. Nejde len o diskusiu, ale aby som to vedela aj neskôr, pre život.

  A niektoré chyby, ktoré diskutujúce robia su fakt príšerné ... neviem, akú známku amli zo slovenčiny v škole, ale podla mňa z diktátov mali určite vždy päťky :lol: :lol: :lol: , lebo to sú elementárne veci ako napríklad rozdiel medzi MY a MI

 • anonym
  21.03.2010, 13:21

  Nikdy som nikomu nevyčítala gramatické chyby...ale keď ti to až tak vadí...tak slovo chybyčka nemáš gramaticky správne... :green: ...a teraz môžme začať s tou slovenčinou aj u teba, že?

 • anonym
  21.03.2010, 13:26

  Je na tom vela pravdy. Ved co je na tom ze sa clovek pomyli? Je to normalne.

 • anonym
  21.03.2010, 13:35  hehe, čakala som, kto sa chytí :green: :green: :green:  takže je tu ešte niekto na tom celkom dobre :lol: :lol: :lol:

  mne to až tak nevadí, aby som niekoho opravovala, len mi to niekedy tak udrie do očí

  a zabáva ma manžel, že sa ma vypytuje na pravopis niektorých slov. On totiž píše strašne, je mu jedno aké I/Y do slova dá, kam strelí dĺžeň ... Ale písanie na fóra ho donútilo učiť sa na staré kolená pravopis, aby sa mu tam nerehotali :lol: :lol: :lol:

 • anonym
  21.03.2010, 14:01

  Mne osobne nevadí ak niekto napíše niečo aj s chybou, veď sme ľudia a mýliť sa je ľudské a mali by sme byť tolerantné. :-D  Mňa skôr vytáča keď sa objavujú ľudia v diskusiách a urážajú druhých ľudí za svoje názory, nazývajú ich rôznými titulmi a naschvál zosmiešňujú, a potom keď sa niekto nájde, upozorní ich na nevhodné správanie, tak sa skývajú za slová, však každý môže vyjadriť svoj názor. Toto sa tu už stáva pravidlom, pri každej diskusií, ktorá sa objaví v bútľavej vŕbe, nakoľko sa píše anonymne. No či by boli také hrdinky, keby spomínaná diskusia nebola anonymná. Takže by sme mali byť viac tolerantné a písať bez urážok a snažiť sa písať aj bez chýb. A veľkým slovenčinárkam odkazujem, ak som napísala s chybami, tak sa vám ospravedlňujem, ale snažila som sa. ;-)

 • anonym
  21.03.2010, 18:41

  myslim, ze tie ktore sledovali posledne tyzdne nove temy, presne vedia, kto je zakladatelom temy.  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 • anonym
  21.03.2010, 19:11

  No dobre som sa pobavila :lol: :lol: :lol: :lol:

 • anonym
  21.03.2010, 19:21

  aš sa my tak ulavylo, keť som sy prečilala ten úvot :lol:

 • anonym
  21.03.2010, 19:22  ja neviem:lol: , kto?

 • anonym
  21.03.2010, 20:10

  no ja som to pisala a wed co teraz neni jedno kto to pise? sak podstatna je pointa.........ze som nemala zo sloviny same jednicky ma netrapi dolezite je ze si wiem precitat navod na sampone ne :}}}}}}}}}} sak ja newiem co zo vsetkeho wedu robite...

 • anonym
  21.03.2010, 20:16

  ahá, už viem kto píše, podla toho dvojitého W ... no, kočky, podla mna si tu z mamičiek robí srandu nejaká pubiška, alebo možno aj chlap ... skor to tipujem na pubertiačku, stačili mi tie 2 prvé založené témy :roll: :roll: :roll:  Tento štýl písania mi pripadá prudko "Pokecový" ... takže milá zakladatelka, vráť sa tam, píš si so spoužiačkami a nerob si prču z mamičiek ... :-P

 • anonym
  21.03.2010, 20:28

  Tak vidim ze vy ste tu nejake buchty stare ci co wobec nie som pubertiacka mam 24 a decaka doma ale widim ze moje kamosky mali prawdu ze na tento portal chodia len stare babizne...ble

 • anonym
  21.03.2010, 20:34  moja zlatá, vekom síce nie si pubertiačka, ale správaš sa tak. No, ono to asi nie je vekom, či človek dozreje do toho štádia, že sa vie správať normálne. Niekto sa v puberte aj zasekne a nedospeje ani v päťdesiatke.

   

 • anonym
  21.03.2010, 21:07

  no veru, styl pisania ako na strednej.... a to dvojite w uz ani nie je zaujimave...

  A autorke... nie je podstatne kto ma kolko rokov, alebo na kolko sa citi. Slusna komunikacia nikomu este neublizila a ze som nebola vychovavana so slovnikom ako "babky na trhu" a ani sa mi nechce - tak preto si dospela k nazoru ze sem chodia stare?

+ -
Príspevkov: 44