Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 09.03.2010 21:29

Butíava vrba

ak nevieš čo su to retardovane deti tak si to pozri v slovniku každe dieťa je ine ato že tvoje je lepšie neznamena že to cudzie je retardovane môžeš povedať zaostale alebo lenive ale nie retardovane tento výraz sa používa na inu povahu a nechci mať retardovane dieťa :| deti v tomto veku sa iba vyvíjaju som nahnevana na to čo si napisala otom dieťati ak nemaš rada svoju niešvagrinu tak neuražaj deti

 • anonym
  09.03.2010, 21:33

  :tup: :tup: :tup: :tup: :tup:  je to smutne, ze sa tak vyjadruje....

 • anonym
  09.03.2010, 21:39

                                                                                   tento članok patril k teme bratove deti verzus švagrina

 • anonym
  09.03.2010, 21:41

  baby mate upnu pravdu, aj mna tento prispevok hrozne zarazil. ale ked si ho clovek precita hned si musi vsimnut "velmi vysoke" IQ pisatelky.

 • anonym
  09.03.2010, 21:41

  myslim,ze kto cital tu temu, tak mu je jasne na koho je to mierene.

  velmi divna zena. :roll:

 • anonym
  09.03.2010, 21:43

  nielen IQ, ale aj to vyjadrovanie, slovnik a pravopis. a vobec na co bol miereny ten prispevok??? co tym chcela dosiahnut??? len sa vyblabotat, ci ako??, podla mna by tej malej skor mala pomoct a nie ju oznacit za retarda. :roll: :shock:

 • anonym
  10.03.2010, 08:25

  Tak som sa práve od tej divnej ženy dozvedela ,že retardované dieťa mám vlastne aj ja,keďže môj syn má v troch rokoch v noci ešte plienku

 • anonym
  10.03.2010, 09:37

  Pane Bože, nenachádzam slov. To fakt len velmi podpriemerný človek môže označiť zdravé dieťa za retarda. Chudiatko moje. Myslím si, že keby to jej švagriná vedela, vyškriabala by je oči z jamôk. :roll:

  Moje dieťa nosí plienku na noc ešte v 5 rokoch. Pýtala som sa na to aj detskej Dr. a vraj nočné pomočovanie je do 5 rokov prirodzené. Až po tomto veku sa zisťujú príčiny a my sme už podstúpili nejedno vyšetrenie. Skúšame všetko možné, ale zatial bezúspechu. :-(  Asi aj to moje je teda retardované :green: . Hlavne, že ho psychologička doporučila na predčasné zaškolenie do školy ;-) . To sú potom kritéria, čumim:shock: .

  Držím palce všetkým detičkám, ktoré sa vyvíjajú s menšími odchýlkami a prajem trpezlivosť nejedným rodičom. Veď deti sú naša radosť a zaslúžia si trošku lásky a trpezlivsti od nás velkých. Pekný deň.

   

 • anonym
  11.03.2010, 19:52

  och , z tohto je tak človeku do plaču. myslela som že sa ani nezapojím..........
  mladá dáma - autorka - sa tu už neukázala,  zatiaľ, pozrite ako vás rozčúlila. áno popísala strašne somariny, ale  myslím že ona je chorá nie? asi jej doma stále hovorili že je retardovaná ked nemá šajnu čo to slovo znamená :shock: , myslím že autorku treba ľutovať. nemá v sebe lásku, cit . je mi jej naozaj ľúto :-S

  možno je švagrina ok, len ona nie je v poriadku.

+ -
Príspevkov: 8