Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 26.02.2010 11:24

My mamičky z Bratislavy vychovavame svoje deti v nakupnych centrách.

Ahojte maminy. Práve sa mi do rúk dostalo marcové číslo mama a ja a hneď pri príspevku v listárni som sa zastavila a zostala som veľmi pobúrená. Mamina Lucka z dediny v Tatrách si urobila aj so svojou rodinkou výlet do hlavného mesta, konkrétne do nákupného centra (Bratislava má totižto málo pamätihodností, tak výlet do veľkého nákupného centra je to pravé orechové) a ostala rozčarovaná že tam videla veľa bratislavských upravených maminiek a ich ratolesti, ktoré jedli hranolky a pili kolu a takto trávili deň. Potom sa celá šťastná vrátila do prekrásnych Tatier, kde jej dcérka môže dýchať čerstvý vzduch. K tomuto vysoko fundovanému názoru len toľko. Minule som cez víkend vybehla do Ikei kupiť si zopár drobností. Podobne ako Lucka som nemohla zaparkovať, lebo parkovisko praskalo vo švíkoch. Darmo by ste tam však hľadali bratislavskú ŠPZ-tku. Vo vnútri to praskalo vo švíkoch - samé rodiny z deťmi. Samozrejme najviac ľudí bolo v  "reštauračnej časti" a šokujúco aj tam deti jedli hranolky a iné nezdravé jedlá. A evidentne neboli z Bratislavy.
Takže milá Lucka. Neviem čo ťa tak veľmi rozčúlilo, či to že ste nemohli zaparkovať, že tam boli upravené maminy,  že deti jedli nezdravú stravu, alebo si si len ako veľa ľudí potrebovala okomentovať nás bratislavčanov. Ja sama občas zbehnem s krpcom do nákupného centra, dokonca si tam aj sadneme na kávu alebo obed.  Samozrejme chodíme aj veľa von, plávať alebo cvičiť s ostatnými detičkami. Takže možno, milá Lucka, veľa tých mamičiek tam bolo z rovnakých dôvodov ako tam chodím aj ja. Ale smutné je, ak si tam rodiny z detičkami robia celodenný výlet. Tak ako ty milá Lucia.
Dana

 • anonym
  02.03.2010, 15:26

  HMM,na to,že oslavy v MCdonalde tak odsudzuješ a nikdy by si tam svoje deti nepustila,tak o nich pomerne dosť vieš.........................

 • anonym
  02.03.2010, 16:11

  neviem, prečo sa tolko rozhorčujete, skutočne si myslíte, že je to to najlepšie a najkvalitnejšie pre deti, čo im dokážete poskytnúť?

  ja nikoho nekritizujem, len som písala, prečo by som toto svojim deťom "nedpriala", a to napriek tomu, že 2-3x do roka do McD s deťmi ideme, ale su pod mojim dohladom a dozriem aj čo a kolko presne zjedia, vela toho nie je, nechutí im to, aj aby sa hrali bezpečne a nebehali bosí po studenej zemi

  možno by ste mohli dať dôvody prečo áno

 • anonym
  02.03.2010, 19:23

  ja fakt nechapem, čo tak obhajujete ten McD.... raz ma tam vzal manžel na rande (vtedy bol ešte len mojim frajerom). neviem či sa to odvtedy zmenilo (dufam, že ano), lebo vtedy sme si dali nejaky hamburger, hranolčeky a colu. poviem vam jedine ta cola za niečo stala. to jedlo mi ale vobec nechutilo, bolo HNUSNÉ :!:

 • anonym
  02.03.2010, 19:26

  Co nechuti tebe moze chutit mne.Sto ludi sto chuti nie? :lol: :lol:

+ -
Príspevkov: 34