Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 22.02.2010 21:13

trvala

Aojte, chcem si ist dat urobit trvalu, ibaze kadernicka u nas v blyzkosti ju nerobi. Ona robi volaky hair style. Nechela som sa robit hlupou tak som jej na to nic nepovedala, ale ja neviem co to je. Neviete poradit?

 • anonym
  22.02.2010, 21:58

  Jedinú a najlepšiu radu ti možem dať takú, nikdy si nedávaj trvalú!

  ja som túto chybu urobila raz v živote a odvtedy  sa  mi z krásnych dlhých tmavohnedých lesklých vlasov stal chemlón, ktorý musím ošetrovať drahými pripravkami, aby boli vôbec česateľné.

  Milion krát som tento čin oľutovala, ale nedá sa to vrátiť späť

 • anonym
  22.02.2010, 22:44

  pripajam sa, ak nemusis, trvalu si robit nedavaj.... vlasy ti to moze natrvalo poskodit....

 • anonym
  22.02.2010, 22:51

  súhlasím, trvalú si nedávaj v žiadnom prípade, veľmi ničí vlasy a teraz to už ani nie je moderné, preto to asi tá tvoja kaderníčka nerobí. Myslím, že ona robí asi "head line" , to je na spôsob trvalej a neničí to tak vlasy. Mala som to, ale pravdu povediac nebola som spokojná, pretože som si to nevedela sama poriadne upraviť. Ja mám od prírody vlasy úplne rovné, a potom som ich mala kučeravé. Stačilo si ich po umytí nechať voľne uschnúť a potom len upraviť, ale to mi nesedelo. Alebo som ich mohla nahladko vyfénovať, čo som aj robila, alebo bolo s tým veľa roboty, dávalo to ale vlasom objem, čo som ja s hustými vlasmi neporebovala - :roll: - takže som dosť dlho bojovala, kým som vlasy skrotila. Držalo mi to asi 3 roky na vlasoch, ale nezničilo mi ich. tak želá veľa šťastia pri rozhodovaní

 • anonym
  22.02.2010, 23:16
  Presne tak asi Headlineska...natáča sa to na trvalové natačky, akurát, že je to šetriaca trvala...no jej efekt však pôsobí len veľmi krátko..
  Niekomu to ani nechytí.
  Trvalú si dnes robia fakt už len dámy v rokoch, a presne tak, veľmi ničí vlasy.Málo kde sa to už dnes robí...Jediný dôvod prečo by som ti to odporučila, je že ti mastnejú strašne vlasy

 • anonym
  23.02.2010, 08:58  ja som písala tento príspevok a "ževraj" mi dávala túto šetriacu trvalú, ale mala som veľmi husté a hrubé vlasy, tak mi to nechala hodinu:roll:  a to mi asi preto tak zničilo, ale aj tak by som si to už nikdy nedala, taká škoda, čo mi narobila, aj odpálila niektoré pramene a vlasy sa už nikdy nedali do pôvodného stavu. a to obdobie po tej trvalej bolo strašné, doslova som si šklbala vlasy pri česaní, čo mi ich tak zchemlonovilo a rastú už len také slabunké, tenké, vlásky odvtedy.

 • anonym
  23.02.2010, 13:08

  ja mam rovné a jemné také "nijaké vlasy" :roll:  Kedysi som si davala modnu trvalú alebo Headlines ... ale potrebný efekt to nemalo, vlasy sa mi zničili a aj tak to nedržalo tak, ako som si želala.

  Pomohol kratší zostrih a kupila som si kulmofen. Dam si kvalitné tužidlo a vyfúkam do želaného tvaru a je to ovela lepšie, ako s trvalou.

  PS: ved trvalá sa už ani nenosí;-)

 • anonym
  23.02.2010, 22:24

  ahoj,

  tak ja sa pripájam k osobám, ktoré trvalú skúsili a veľmi oľutovali :*-( najprv som mala vlasy ako chemlon a potom mi trvalo asi 5 rokov, kým sa mi dali do akého - takého stavu, nie pôvodného, lebo z mojich krásnych hustých vlasov zostala len polovica :-(
  na objem sa mi osvedčila nová Nivea volume sensation

 • anonym
  24.02.2010, 19:50  presne ako u mňa :*-( :*-( :*-( :*-( :*-(

+ -
Príspevkov: 8