Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 15.01.2010 13:30

Mate niektora sto kil

najde sa tu taka

 • anonym
  15.01.2010, 20:59

  Nájdi si niečo, čo máš skutočne rada, alebo aspoň niečo, k čomu by si si vedela nájsť čas. Už som písala o tom bicykli. Dôležité je tiež dávať si realistické ciele. Napríklad - každý týždeň sa budem pol hodiny denne venovať športu. Môže to byť aj vybehnutie po schodoch s košom na odpadky plus ešte nejaké cvičenie. Výborné na chudnutie je bike a plávanie.

 • anonym
  15.01.2010, 21:02  tak toto v žiadnom prípade :green:  ostatné može byť;-)

 • anonym
  15.01.2010, 21:27

  Vždy lepšie ako nariekať kvôli nadváhe. Takto aspoň tú svoju energiu vydáš zo seba na niečo, čo stojí za to. Väčší zmysel má behať okolo dieťaťa (a schudneš ani nevieš ako) než šlapať na bicykli (napr. na stacionárnom medzi štyrmi stenami). ;-) Niekedy je treba len zmeniť uhol pohľadu. Prestať robiť nezmyslelné veci a skúsiť robiť to, čo má naozaj zmysel. A zmeny k lepšiemu potom prídu samé od seba. Toľko moja skúsenosť.

 • anonym
  15.01.2010, 21:40

  tak to teda nie .... plán máme splnený, dalšie dieťa už kvoli mojmu veku nie.  A ja práveže na MD som pribrala viac ako je zdravé. teraz mam v robote viac behačiek, ako okolo detí doma. Nebudem rodiť každý rok, alen aby som schudla:lol: 

 • anonym
  16.01.2010, 07:18

  Veď ja som to ani takto nemyslela. Jasné, že dieťa nemôže byť prostriedkom na schudnutie. Ale mám takú skúsenosť, že keď sa človek príliš nezaoberá chudnutím a začne sa zaoberať inými vecami, tak sa chudne lepšie. A tiež je pravda, že hormon. antikoncepcia navodzuje v tele stav kvázitehotnosti, kedy sa ľahko priberá. Takže je evidentné, že horm. antikoncepcia a chudnutie nejde až tak dokopy.

 • anonym
  16.01.2010, 08:08

  ahoj autorka témy určite nie si sama čo má sto kíl, ja som tiež nebola nikdy štíhla mala som okolo 80kg po pôrode úžasných sto, k tomu mám zníženú funkciu štítnej žľazy tak to mi k tomu tiež pomohlo. Verím ti že nie je ľahké schudnúť, mne sa  podarilo zhodiť 10 kíl a o chvíľu boli späť pritom nedržím žiadne drastické diety nejem vyprážané ani mastné jedlá. Niekedy som z toho zúfala naposledy mi lekárka napísala recept na lindaxu tá mi naozaj pomohla ale musí byť na recept tak sa skús poradiť s lekárkou, samozrejme je to aj o zmene jedálnička ale tieto lieky naozaj pomáhajú. Teraz ich už neberiem lebo som tehotná ale neskôr keď už nebudem kojiť ich určite znova vyskúšam aj lekárka mi povedala že ja už pri mojej poruche sama neschudnem takže mi nič iné nezostáva. Tiež si nerobím ilúzie že budem modelka len chcem vyzerať trošku lepšie. Ahoj a veľa šťastia a trpezlivosti

+ -
Príspevkov: 21