Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 07.01.2010 11:00

tetovanie

Ahojte rozmyslam ze si dam vytetovat datum narodenia a meno svojej dcerky. Uz jedno tetovanie mam nad clenkom pravej nohy a tak by som si dala z opacnej strany, alebo na druhu nohu. Ako by ste sa zatvarili, keby ste videli bejaku mamicku a na nohe by mala taketo tetovanie? Dakujem za vase nazory.

 • anonym
  07.01.2010, 11:34

  No, neviem, mne sa to akosi nepozdáva. Ja mám synčeka, ktorého nadovšetko milujem a plánujeme ešte dve detičky, ale aby som si dala ich dátumy narodenia a mená vytetovať nikde na telo. To určite nie.  Zdá sa mi to :?:  :?:   :?:   :-S 
  Ale je to Tvoja osobná vec, Tvoje telo a Tvoje rozhodnutie, takže rozhodnúť sa musíš len a len Ty.  Ale nezabudni, že je to záležitosť na celý život a vyjadriť, to že miluješ svoje dieťa sa dá aj inými, jednoduchšími a myslím si, že aj oveľa krajšími spôsobmi ;-)

 • anonym
  07.01.2010, 12:29

  Toto je len môj názor, mne sa tetovania páčia, ale určite nie typu meno a dátumy to sa mi zdá od veci.:roll:  Ja by som si toto určite nedala, i keď svojho syna veľmi milujem, ale toto nie.:green:

 • anonym
  07.01.2010, 12:37

  Mam kamaratku ktora ma len meno synceka na ruke vytetovane,presnejsie povedane na ruke v hornej casti z vnutra.Kim nedvyha ruky tak to ani moc nevidno,ale je to krasne napisane.Mne sa to osobne paci.

 • anonym
  07.01.2010, 13:37

  Ahoj, aj ja nad tým rozmýšlam, že by som si dala vytetovať synčekovo meno, ale na chrbát tesne pod krk, nejakým krásnym písmom. Nič iné iba meno.
  Podla mňa je to krásne vyznanie lásky. Keby som sa nebála bolesti hneď by som sa na to dala. To je môj názor ;-)

 • anonym
  07.01.2010, 17:15

  Mne sa to páči, určite si to tiež idem dať, ale na rameno, na nohu sa hodia skôr iné, ale proti Tvojmu názoru nič nemám, toto je ten môj.

   Ak to tak cítiš, je to Tvoj osobný názor a nikto by to nemal  posudzovať, nikto takéto neurobí nasilu, preto je to vyjadrenie Tvojich osobných pocitov a je to len na Tebe. ja vravím, keď to tak chceš a páči sa Ti to, daj si to :tup: na názoroch druhých sa vykašli

 • anonym
  08.01.2010, 09:02

  jeej, ja tiež rozmýšľam nad vytetovaním začiatočných písmen z krstných mien mojich synov - dvakrát D - mne sa to celkom páči aj vzadu na krku...ak máš dlhšie vlasy, tak ti to bude vidno len keď ty budeš chcieť...ale aj ten nápad s tetovaním zvnútra ruky sa mi celkom páči :tup:   (môj manžel si myslí, že mi preskakuje, ale ja som vždy túžila mať tetovanie, len som nikdy nevedela, čo by mala znázorňovať...teraz mám vhodné "predlohy" až dve a ak by pribudla tretia, tak sa ešte stále zmestí :wink: )

+ -
Príspevkov: 6