Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 20.11.2009 21:02

kniha Chatrč

Niekto mi ešte v lete na tomto fóre odporučil túto knihu. Prečítala som. Je vynikajúca. Odporúčam. Myslím, že je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí by sa radi dozvedeli niečo viac o Bohu, ale kázne v kostole ich možno nudia. V knihe sa dá nájsť odpoveď na otázky, prečo je na svete utrpenie, prečo je dôležité odpustiť, ale aj na mnohé iné otázky. Videla som to predávať napr. v tescu, dá sa zohnať aj na internete. V anglosaskej literatúre je to bestseller č.1. Slovenský preklad sa síce nie veľmi vydaril, no napriek tomu stojí za to, prečítať si ju.

 • anonym
  20.11.2009, 21:04

  Pre úplnosť pripájam link: http://www.kumran.sk/product_info.php?products_id=7826

 • anonym
  20.11.2009, 22:01

  Ja si ju najdem pod stromčekom. Strašne sa na ňu teším. Čitala som o nej len z letáka Ikaru a hneď ma zaujala. Recenzie na ňu ma len utvrdili v prvotnom rozhodnutí si ju určite kúpiť. :-D Mám rada tento druh literatúry.

 • anonym
  21.11.2009, 11:09

  Ja som veriaca, ale moja viera sa časom tratila...:(

  po prečítaní tejto knihy som opäť nadobudla istotu o láske k Bohu, a láske Bohu ku mne a k ostatným, lebo naozaj nie je to o s prepáčením, pre mňa "nudným počúvaním kázní"

  Moja láska k Bohu je odvtedy v mojom srdci, ďakujem vščetkým, ktorí knihu napísali...

  P.s. myslím, že ja som ti vtedy odporúčala túto knihu, bavili sme sa vtedy v nejakej téme o cirkvi a viere...

 • anonym
  21.11.2009, 14:18

  Po precitani prispevkov ma napadlo nieco.Jedna kniha ktora velmi zasiahla do mojho zivota.Rozhovory s Bohom od N.D.Walsha.Je to hlbsie citanie a nelakajte sa nazvu.Nie je to kniha len pre veriace....tak skuste:D

+ -
Príspevkov: 4