Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 13.11.2009 15:16

RADA

Ahojte mamičky...chcela by som sa opýtať či sa da nejako vypočítať pohlavie dieťatka...naplánovanie dievčatka alebo chlapčeka...Ďakujem vám sa rady...

 • anonym
  13.11.2009, 15:23

  áno, dá sa vypočítať s presnosťou na 50%:green:

   

 • anonym
  13.11.2009, 15:34

  ďakujem...a je nato aj nejaký systém?

 • anonym
  13.11.2009, 15:36  :lol: :lol: :lol:  jéééžiši, na 50% to maš aj bez výpočtov

 • anonym
  13.11.2009, 15:44

  jaj...tak si to myslela...no to viem....:lol:

 • anonym
  13.11.2009, 15:53

  Keď vieš, kedy máš ovuláciu, tak:

  pravdepodobne to bude chlapec - ak sa milujete tesne pred alebo počas ovulácie

  pravdepodobne to bude dievča - ak sa milujete také dva - tri dni pred ovuláciou

  Ja by som to však neodporúčala, lebo zaručený spôsob to nie je a ak sa upneš na to, že chceš napr. chlapca a bude to predsa dievča, tak jej to môže spôsobiť duševné zranenia - môže sa stať, že ona to vycíti a nevedomky sa potom bude správať ako chlapec, jednoducho môže z toho vzniknúť porucha sexuálnej identity.

 • anonym
  13.11.2009, 15:57  :lol: :lol: :lol: :P

  da sa podla čínskeho kalendára ... ale mne to vyšlo pri prvom a pri druhom už nie ... takže u mna tiež na 50%

  Druhé moje dieťa malo byť dievča, vyšlo mi to podla čínskeho kalendára, povedala mi to veštica, aj podla brucha, aj podla príznakov... no proste každý mi to hovoril, ale na sono pohlavie vidieť nebolo ... a je to chlapec:green: Dosť to bol v tej porodnici šok, asi preto, že som si bola taká istá, že bude dievčatko. Ale hlavne, že mame zdravé dieťatko.

  Da sa  vraj aj podla toho, že "chlapčenské" spermie su rýchle, ale hynú skor a "dievčenské" pomalšie a zomieraju neskor. Takže ak chceš mať dievča, treba vyrábať pred dnom ovulácie a ak chclepca, tak presne v den ovulácie ... ale tiež to nie je 100%. Ja som mala styk pred ovuláciou a mame chlapca:green:

 • anonym
  13.11.2009, 16:02

  tak toto je podla mna hlúposť ... to ti kto povedal???? Ja som tiež myslela, že bude iné pohlavie (nie chcela len vytúžené pohlavie, ale myslela som si to, mala som taký pocit) a to teraz moj syn bude homosexuál???

  Je jasné, že nie je dobré,a by sa žena upla na jedno pohlavie a že druhé vôbec nechce ... lebo páve vtedy to nevyjde. A ani by sa podla mna nemalo hovoriť dopredu pohlavie, lebo su ženy, čo potom aj do konca tehotenstva preplačú (poznám takú osobne:( )  A su aj také prípady, že sa lekár pomýli a potom nesú domov chlapca z porodnice v ružových dupačkách a dečke...

  Ked sa už dieťatko narodí, väčšinou pri prvom pohlade naň prestaneme riešiť, či je to on alebo ona a tešíme sa, že je HLAVNE na svete a ZDRAVÉ.

   

 • anonym
  13.11.2009, 16:18

  Nikto mi to nepovedal, čítala som to v jednej knihe o počatom dieťati.

  Papa.

 • anonym
  13.11.2009, 16:20

  ...a netvrdila som, že "určite" z takého dieťaťa bude homosexuál, ale že "môže" z toho vzniknúť porucha sexuálnej identity, čo je dosť rozdiel a to hneď v dvoch rovinách.

 • anonym
  13.11.2009, 16:29  tak takáto porucha sexuálnej identity može vzniknúť u hociktorého dieťaťa ... keby niekto prišiel na to, prečo sa rodia deti s "nesprávnou" sexuálnou orientáciou alebo deviáciou, inými poruchami osobnosti asi za to dostane nobelovu cenu. Určite na to vplýva velmi vela faktorov, nielen myšlienkové pochody tehotnej mamičky, navyše ovplyvnené tehu-hormonmi (aj ked čiastočne možno môžu, kedže babätko prežíva v brušku všetko s matkou).

  Podla mna to velmi pravda nie je, lebo by takých detí musela byť dobrá polovica, kedže velmi vela mamičiek má vysnívané pohlavie ... väčšinou v mojom okolí dievčatko a niektoré sa na tu myšlienku velmi fixujú a su nešťastné, ak to nevyjde. Z mojich kamarátok väčšina má synov a skoro všetky strašne chceli dievča.

 • anonym
  13.11.2009, 16:30  v kotorej ? Tipujem, že je kresťanská...

 • anonym
  13.11.2009, 16:34

  A???

  ale už si fakt nepamätám ani názov ani autora...

 • anonym
  13.11.2009, 17:01

  Začni čítať "múdre" časopisy pre ženy a natrafíš na to aj ty.

 • anonym
  13.11.2009, 17:24

  ja som nečítala múdre čsopisy pre "neviemkoho" ,ale o zvieratách som videla jeden program, boli tam homosexuálne slony, psy, prasiatka... proste sa to deje či u zvierat, tak aj u ľudí, ale tých zvieratiek matky si asi urečite nepriali také alebo také pohlavie, u nich to ide všetko inštinktívne a predsa je možná táto porucha, takže asi by som sa toho tvrdenia neobávala, že môže z túžby matky po konkrétnom pohlaví dieťatka, a nakoniec narodí iného opačného pohlavia, vzniknúť nejaká sexuálna porucha u miminka! To je len dohad, len preto, že to niekto napíše do časopisu pre "múdrych" neznamená, že to tak je :wink:

  A pre autorku,  s tými plodnými dňami, ako písali hore, to u mňa fungovalo, vždy počas ovulácie sme mali sex a boli dvaja chlapci, nie dvojčatá. A je dokázané, ýe spermie s mužským indexom sú rýchlejšie, ako so ženským.

  Veľa šťastia!!!

 • anonym
  13.11.2009, 17:48  som len chcela vediedť, kto "múdry" zas šíry takéto bludy

  a na tie kresťanské mi to sedelo preto, že cirkev za všetky hriechy sveta vždy robila a robí zodpovedné ženy ... a tak napíšu takúto hlúposť, nech si matka homosexuála alebo človeka s nejakou úchylkou  vyčíta, že snad mala nesprávne myšlienky počas tehotenstva, zle ho vychovala, niečo zle urobila :-S  Pritom je dokázané, že na vznik homosexuality výchova absolútne nevplýva.

  Dieťa prežíva s matkou  počas prenatálneho vývoja emocie ako  strach, obavy, žiaľ aj radosť ... preto by maminka mala byť počas tehotenstva pokojná a spokojná, šťastná, mala by sa vyhýbať sa negatívnym emociám, aj ked vždy sa to nedá. Ak mama nosí v brušku bábo s iným pohlavím, ako je želané, možno bude cítiť, že je nechcené. Ale bábätko určite nevie, na čo konkretne mamička myslí.

  Nerozumiem ako sa niekto dokáže takto nafixovať len na konkretne pohlavie ... U muža ešte možno áno, ale u ženy nie.  A už vobec nerozumiem, ked matka ide na potrat, ak dieťa nie je želaného pohlavia... a to napr. aj v takej vyspelej krajine ako je Švédsko! Vobec kvoli takým prípadom nemusíme premýšlať o Číne alebo Brazílii.

+ -
Príspevkov: 24