Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 14.10.2009 11:32

antikoncepcia a dojcenie

B-) B-) B-) po porode mam druhy krat menstruaciu dojcim a beriem antikoncepciu ale tentokrat krvacam silnejsie a uz 6 den neviem ci je to v poriatku B-)

  • anonym
    14.10.2009, 12:05

    Je to ok. aspon u mna bolo

  • anonym
    14.10.2009, 14:18

    aj ja som to takto mala a nebolo to ok, po 2 týždňoch som znovu dostala, potom po týždni...mne takáto antk nerobila dobre, hlavne to stupňujúce krvácanie, ak sa ti to po 7 dňoch nezastaví, určite by som šla ku gynekológovi. ak je to len silnejšie, asi to budú len tie hormóny

  • anonym
    14.10.2009, 16:30

    ja som začala brať teraz azaliu, a asi po 10 dňoch tiež krvácam,ale dúfam, že to prejde, a ak budem krvácať, tak dúfam, že až o mesiac, inak ju vysadím.

  • anonym
    15.10.2009, 07:29

    viete baby o tom, že táto antikoncepcia nezabraňuje ovulácii, čiže ani oplodneniu? a ak krvácate s najväčšou pravdepodobnosťou práve zo seba vyháňate oplodnené vajíčko. Mňa na toto doktor neupozornil, až keď som začala krvácať, tiež po asi 2 týždňoch, mi to došlo, že čo sa deje...:-o  a bola som z toho smutná:*-(  už by som ju nikdy nechcela brať, nie som nejaký zástanca antikoncepcie, ale toto je už aj proti životu samotnému. Radšej by som si dala to vnútromaternicové teliesko, len neviem, či sa môže počas dojčenia

  • anonym
    15.10.2009, 10:32

    Ja som tiež začala užívať azalliu a hneď o dva dni som začala krvácať, tak som myslela, že je to prvá menštruácia po pôrode. Malá mi mala vtedy 2 a pol mesiaca. Po týždni ju začalo hrozne preháňať. Užívala som to ďalej, ale keď to neprešlo ani po dvoch týždňoch, tak som tabletky vysadila. Ďalšia menštruácia mi už odvtedy neprišla tak neviem, či to je v poriadku. Malá má teraz 4 mesiace a plne ju dojčím. :-)

  • anonym
    15.10.2009, 17:21



    Ak dojčíš, je normálne, že nebudeš mať dlhšiu dobu menštruáciu, záleží to od organizmu, niektorá žena dostane hneď a niektorá nemá, pokiaľ dojčí. ja som dojčila 2 roky a prvú menštruáciu som mala asi po roku a dvoch mesiacoch. a to krvácanie mohli spôsobiť tie hormonálne tabletky, pokiaľ si si ostá, že nie si tehu, tak je to ok

+ -
Príspevkov: 6