Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 11.10.2009 20:34

ZRŠ v cvč???

Zaujímala by ma jedna vec, neviem, kde si to zistit alebo overit.Prihlásila som dcéru do cvč u nás v meste na jeden krúžok.Okrem poplatku za krúžok by sme mali zaplatit ZRŠ.Je to v poriadku, že si cvč účtuje takýto poplatok?Zaujímalo by ma, či ste sa aj vy stretli s takým niečím vo vašom cvč.Naše cvč je v Púchove.Ďakujem.

 • anonym
  11.10.2009, 21:04

  u nás si deti v CVČ uplatnia na krúžok Vzdelávací poukaz a zaplatia zápisné 30 centov, to je všetko, nič viac sa neplatí ... teda jedine, že by chceli navštevovať viacero krúžkov, tak další si už platia.

  ZRŠ platíme len v hudobnej škole (v ZUŠ) 7€ na celý rok

 • anonym
  11.10.2009, 21:09

  Ja som zakladatelka temy.Ja mam dcerku este skolkarku, takze my tie poukazy nemame.Tak si hradime ten poplatok za kruzok v plnej výške.Len ma sokovalo to, ze v cvč som sa stretla s platbou zrš.Myslela som, že také niečo sa platí len v školách a školkach.

 • anonym
  11.10.2009, 21:17

  ani ja som sa s týmto nestretla ... v ZUŠ áno, tam sa to platí, ale v CVČ???

  Pozerala som na tete, že platíte 4 alebé 2€ podla typu krúžku a len jeden súrodenec, takže to ni je vela... ale zaujímala by som sa, čo sa z toho potom teda bude platiť, či to pojde pre deti napríklad na odmeny, tak v tom prípade bvy som súhlasila a zaplatila.

  Inak tieto poplatky su vždy dobrovolné, teda neexistuje nijaký právny nárok na tieto príspevky, ani v škole. Lenže ak sa za dieťa nezaplatí, nemôže tieto peniaze ani čerpať.

+ -
Príspevkov: 3