Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 04.10.2009 22:41

Gynekolog - lekar

Chcela by som sa opytat ako zvladate situacie typu, idem ku gynekologovi a co nato Vas partner, resp. manzel? Ja mam s tym dost problem lebo neviem to tak partnerovi podat aby to nebolelo. Trapi sa lebo ja beriem gynekologa ako lekara a on ako muza. Poradi niekto, prip. povie svoju vlastnu skusenost? Dakujem.

 • anonym
  06.10.2009, 19:58

  no veru niet čo závidieť takého manžela

  mne to pri pôrode tak okukalo a ohmatalo asi 6lekárov a to nerátam doktorky a môj manžel s tým doteraz nemá problém dokonca mám aj gynekológa muža ale chcem ho zmeniť ale nie za ženu ale opäť za muža tí sú podľa mňa lepší

 • anonym
  06.10.2009, 21:36  to si sa už načisto zbláznila?prečo by mala byť chyba v tebe?nechápem,čo mu máš čo vysvetľovať.ideš k lekárovi a hotovo.je to vyšetrenie ako každé iné.nie je na ňom nič neobvyklé.proste to musí byť a hotovo.chyba je len a len v manželovi/partnerovi.proste mu povedz,že je tam ideš a hotovo.ak to nevie pochopiť,tak ti poviem úprimne,že to budeš mať,alebo už máš riadne ťažké.

 • anonym
  08.10.2009, 01:33

  Môj manžel je presne taký istý. Keď som chodila do poradne, radšej som mu tvrdila, že mi pozerá, merá len brucho a počúva srdiečko. :lol:


  Keď idem teraz na prehliadku, tak mu to nepoviem, poviem len, že idem na nákup. Keď sa už vyberiem do mesta, zvyknem tam byť dosť dlho, tak v pohode stihnem aj gynekológa.

 • anonym
  16.02.2019, 12:33

  @anonym Ak sa tvoj partner,manžel pozrie na ulici po neakej žene,ktorá je oblečená.nerozpráva sa s ňou,nedotýka sa jej,nestrká do nej prsty.........nevadí Ti to? Pozri sa priatelovi,alebo manželovi do očí a povedz mu,že on je ten jediný,ktorý sa na teba môže pozerať,dotýkať,strkať do teba prsty! Aká je pravdepodopnosť,že žena gynekologička bude lezba a muž buzerant?!

 • anonym
  16.02.2019, 12:40

  A ty si normálna?!

+ -
Príspevkov: 20