Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 30.09.2009 21:59

Ako si to vysvetlit?

Mam mladsiu sestru Janku,ako dieta sa spoznala s Jankom,neskor spolu chodili,zili,rozisli sa,no Janko stale zostal pre nasu rodinu ako clen rodiny(ako moj brat,mamin syn),pomahal nam a stale sme boli v kontakte. Zaciatkom tohto roka spachal samovrazdu,z coho sa doteraz nedokazeme spamatat. Sestra ma dcerku(otcom je niekto iny,nie Janko),tiez sa vola Janka a nedavno sa uplnou nahodou spoznala s velmi milym chlapcom,a zverila sa ze jej pripomina Janka. No a dnes som sa dozvedela ze sa sice nevola Janko,no ma rovnake priezvisko a je Jankov vzdialeny pribuzny. Dokonca sa narodil v ten isty den,len o par rokov neskor ako "náš" Janko. Vekový rozdiel medzi Jankou a Jankom je rovnaký ako medzi sestrou a našim Jankom. A rozumejú si tak ako si ešte s nikým iným nerozumela,presne ako aj sestra- medzi nimi je niečo zvláštne,rozumejú si aj bez slov. Myslite si,ze je to znamenie od Janka,ze jeho anjel nam poslal "nahradu"? Existuje take nieco,ako ze nam tym dava najavo ze nas nadalej chrani? Budem Vam velmi vdacna za Vas nazor.

 • anonym
  30.09.2009, 22:35

  Celé je to určite veľmi zaujímavé, ale myslím si, že signál od Janka to nebude.

 • anonym
  01.10.2009, 07:38

  Medzi nebom a zemou je niečo, čo asi nepochopíme, ale ľudia všeličo cítia, možno je to aj u vás tak.  Možno tie veľmi spojité nákolnosti (meno, dátum narodenia, sympatie...dokonca ja vaše ťažké zmierovanie sa s Jankovou smrťou) to všetko vás naviguje k tomu, že máte pocit, ako by išlo o toho istého človeka, príp,  ako keby to bol od neho odkaz. Ja osobne verím, že duše zomrelých sú medzi nami,  takže keby som bola na vašom mieste, tak by som to asi tiež tak cítila.  A možno..............

 • anonym
  01.10.2009, 11:44

  Ďakujem vám za pochopenie,niekey sa cítim ako blázon,som skor racionálny typ cloveka no tieto zhody ma zarážajú! Samozrejme si nemyslím že je to priamo prevtelený Janko.

+ -
Príspevkov: 3