Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 28.09.2009 15:31

nezostúpené semenníky - operácia

Chcem sa opýtať, či má alebo mal niekto podobnú situáciu ako my, čaká nás operácia, pretože môjmu synčekovi nezostúpili semenníky. Má 19 mesiacov. Zaujímalo by ma, ako prebiehajú dni bezprostredne po operácii, čo nás čaká, čo treba brať do nemocnice, s čím máme rátať a na čo by sme nemali zabudnúť.

 • anonym
  28.09.2009, 22:11

  Neboj sa, môj starší syn to má za sebou. V nemocnici sme boli len 3dni:príjem,deň operácie a deň po operácií, potom sme boli na ambulantnej kontrole. Vysvetlili sme mu prečo tam musíme, zobrali hračky a obľúbenú knihu a kedže som bola s ním, tak to zvládol.Pred operáciou od polnoci nesmel jesť a piť a po operácií asi 4hod už mohol piť a večer dostal ľahkú večeru. Išla som sním až pred oper.sál a tam som ho aj čakala a keď sa prebral, tak ma zavolali a spolu sme išli na oddelenie. zober si oblečenie, príbor , pohár a hyg. potreby.Držím palce.

 • anonym
  28.09.2009, 22:51

  Ďakujem. A koľko mal tvoj synček vtedy rokov? Nebolelo ho to, keď šiel potom cikať?

 • anonym
  29.09.2009, 17:20

  JA MAM DVOJICKY A KUBKOVI TIEZ OPEROVALI VAJICKO KED MAL ROK.JA SOM NA TOM BOLA HORSIE AKO ON.KED SOM SNIM BOLA NA OPERACNEJ SALE TAK SOM SI AJ POPLAKALA.TRVALO TO ASI POL HODINKU.KED SA PREBRAL MAL BOLESTI TAK MU DALI HNED SIRUP OD BOLESTI.TROSKU SI POPLAKAL NO POTOM BOL V POHODE.HNED V TEN DEN SME ISLI DOMOV.JA ZIJEM V NI TAK SOM TROCHU PREKVAPENA ZE VAS NECHALI TAK DLHO V NEMOCNICI.KED SME ISLI DOMOV TAK VRAVELI ZE NA DRUHY DEN BUDE MALATNYZLY.....NIC S TOHO.ZAHOJILO SA MU TO UPLNE SUPER.TERAZ LEN MUSIME DAVAT POZOR ABY SA NEUDREL,LEBO NAS CAKA ESTE JEDNA OPERACIA,LEBO NA DRUHOM VAJICKU MA NADOR.TAK UVIDIME.MALI BY SME IST V NOVEMBRI.TAK SA DRZTE A NEBOJ VSETKO BUDE OK.

+ -
Príspevkov: 3