Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Bútľavá vŕba

anonym, 24.09.2009 17:23

psychologička

Boli ste niektorá s dieťaťom (alebo so sebou) u psychologičky? Ako to prebiehalo a pomohla Vášmu dieťaťu? A ako dlho ste tam chodili,a ako často?
Moje 9 r.dieťa tam odporučila pediatrička lebo má tiky.
Ďakujem za vaše názory.

 • anonym
  24.09.2009, 19:34

  Neboj sa , určite to bude dobré, oni sa tam dosť tak s dieťaťom rozprávajú,snažia sa ho uvoľniť a odblokovať napr. aj tie tiky, čo má tvoje dieťa. Neviem, ako to presne prebieha, ale známa tam chodila kvôli nezvládaniu jeho povahy, proste ho nevedela skrotiť, že mu to veľmi prospelo. Určite to neni na škodu, dnes je to normálna vec, treba ho na to pripraviť, že sa snim budú len tak rozprávať.

  Ale hádm bude aj viac konkrétnejších príspevkov :wink:

 • anonym
  25.09.2009, 08:45

  ja som chodila so synom do psychologicko pedagogickej poradne, pretoze ako zacal chodit do skoly, boli s nim neustale problemy. Chodili sme tam dlhsiu dobu, nejdem sa rozpisovat o podrobnostiach, lebo to by bolo na dlho, no celkove to hodnotim pozitivne. Urcite pomohli najmä mne: utriedit si myslienky, zistit co je dobre a co je zle vo vychove, aky je spravny pristup...

  Zakladny priebeh je ten, ze syna najskor otestovali-inteligencne testy, testy zrelosti na skolsku dochadzku, na disgrafiu a dislexiu a potom prebiehali tie rozhovory - ale vzdy oddelene so synom a so mnou. Mali tam kopu hraciek, takze kym som sa ja bavila so psychologickou, syn sa pohral...

 • anonym
  03.10.2009, 11:58

  To naozaj len jedna mamička má osobnú skúsenosť so psychologičkou? :-o
  autorka  témy

 • anonym
  04.10.2009, 01:03

  No ja neviem, ci ti pomozem. Ja som bola so svojou sedemrocnou presne kvoli tikom. Ale neviem, ako to prebiehalo, lebo vnutri bola mala bezo mna. V kazdom pripade to zabralo a mala sa tam pyta nazad, bola uplne nadsena. Jaj a kazali nam viac pohybu.

+ -
Príspevkov: 4