Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 10.09.2009 10:27

lyoness

Ahojte,co si myslite o tejto spolocnosti?Manzel videl reklamu a chce aby sme  sa tam zaregistrovali,mne to pride take divne,nie je to nejaky podfuk?

 • anonym
  10.09.2009, 11:04

  Ahoj, aj my sme tam zaregistrovaní (nie dlho). Zo začiatku sa mi to tiež zdalo divné, ale potom som si uvedomila, že nakupovať musím tak či onak... A ak nám majú z toho nakupovania nejaké tie eurá vrátiť, tak prečo nie??? Veď by som ich minula aj tak a nik by nám ani časť z toho nevrátil. Takto to aspoň vyskúšame, či to funguje. Najčastejšie nakupujeme v Tescu, takže sme objednali poukážky a bežne platíme nimi. U iných firiem ešte neviem ako to funguje, ale aj to časom vyskúšame.

 • anonym
  10.09.2009, 11:30

  Tiež som pozerala na ich web stránku a tiež sa mi to zdá akési príliš jednoduché, lebo nič nie je zadarmo. Možnože je to seriózne, ale možnože sa niečo ukáže neskôr. Neviem

 • anonym
  10.09.2009, 11:36

  Baby o co ide. Ja som o tom este ani nepocula. Vysvetlite mi to?

 • anonym
  10.09.2009, 11:43

  Ide o  to, že ak sa zaregistruješ na Lyoness,  tak za každý nákup u ich partnerov ti vrátia nejaké peniaze späť (napr. je to tesco, fan parfumerie, hypernova, ...). Ale nikde nie je uvedené koľko ti vrátia a pod.. Nezdá sa mi to, lebo nikto nevracia peniaze za nákup len tak. Pozri na www.lyoness.sk

 • anonym
  10.09.2009, 12:12

  Ono to naozaj nie je len tak. Musíš urobiť nákup za určitú sumu (bolo to tuším 2 000,- Sk napr. v Hypernove) a potom ti vrátia nejaké peniaze... :roll:

 • anonym
  10.09.2009, 13:31

  ja mám napr. coop kartu v jednote, po každom nákupe mi pripočítajú na kartu hodnotu nákupu a z toho nejaké 0, niečo percenta mám eurá, ale nie v peniazoch, ale raz ročne je zúčtovanie a môžem si urobiť vlastne v tej hodnote nákup. tento rok mi to vyšlo myslím 50 eur. Môže to byť aj viac, ale to záleží od  výšky nákupov, neviem teraz presne, koľko to je, ale oni ti to dajú vlstne ako darček za to, že u nich nakupuješ, mne to vyhovuje a je to fajn, nič za to nedám, eln po každom nákupe pred platením mi to kliknú na tú kartu (ako kreditka)

 • anonym
  10.09.2009, 19:17

  jednoduchoAhojte vsetci, prajem pekny deni. Aj ja prispejem trochu o tom Lyoness, ako zacat.  Uz som prispela t ymto clankom na jednej porade.
      Ja viem, tych viet okolo  je velmi vela na poradach a forach, ale treba sa len v tom ”povrtat” ako ja, a porozumiete, ze to funguje, ved je nas uz vyse 100 000. Nahodou som to objavila  na internete, hladala som, hladala, pytala, a nakoniec nasla dvoch ludi, ktori uz v tom boli. Jeden je moj byvaly kolega, clovek, ktorý by mi nechcel zle, riadne mi to vysvetlil a ja som pochopila, ze to ozaj funguje. Zaregistrovala som sa sama, ale potrebovala som, aby ma tam niekto preregistroval, pretoze je dobre mat niekoho nad sebou, kto vysvetli, poradi, ma nad Vam akysi patronat, ma uz skusenosti. A tak v tom fungujem.... Na zaciatku sa  vsetko  rozbieha pomaly, nie? Potom to naberie rychlost.  Nakupujeme v Tescu, Hypernove, Baumaxe, Nayke – na poukazky, u inych –Strojsmalt, Stavmat-in, Korox, Maverick, Plastmont, Avec, Darex, Tom nabytok a dalšich na cashback-kartu, Meta-gas, Medisan-lekaren, Mintal, Kozena galeria, SPACE UP, Ocna optika, Novamed, OMEGA-optix atd. na online poukazku. Je to jednoduche. Objednate si poukazky a do 4 dni su tu. Online poukazky mozete vytlacit aj doma. Cashback karta pride domov, mozete ju doma vytlacit kolkokrat chcete, a rozdat - celej rodine. Po zaregistrovani na svojej Lyoness – stranke najdete vsetky firmy sem patriace. Ak budete chciet viac, mozete sa stat biznis partnerom.  Kto chce,  poradim, po pripade zaslem mailom firmy v meste.  Vidite v tom nejaky problem? Ja nie.          slyoness57@gmail.com

 • anonym
  10.09.2009, 21:55

  ˇ

  Ja už som tam zaregistrovaná, mám aj kartu, ale neviem ako ju použiť, teda kedy kartu, kedy poukážky a kedy využiť online. :roll:

 • anonym
  10.09.2009, 22:00  vidím v tom problem, a to ten, že reklama patrí inde:-S

 • anonym
  11.09.2009, 13:18  :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: :tup: 

 • anonym
  11.09.2009, 13:56

  dalsia pyramidovka

 • anonym
  11.09.2009, 14:09  :tdown: :tdown: :tdown: :tdown: :tdown:  najprv čítaj o čom to je a potom sa vyjadruj :roll:

 • anonym
  11.09.2009, 15:03

  tí, čo sú hore na tom pekne zarábajú a tí ostatní dostanú pár drobných... o tom to je ...

  radšej využívam bonusovy system napr. v DM drogerii ... ale aj tak  na tom nezbohatnem

  Ako už niekto písal, NIKTO VAM ZADARMO NIČ  NEDÁ, vždy je v tom nejaký háčik, napr. tá minimálna suma nákupu a podobne. Ja neviem ako vy, ale ja bežne za 2000 korun naraz nenakupujem.

 • anonym
  12.09.2009, 12:37

  ja som sa tam zo zvedavosti zaregistrovala,nevenovala som tomu dlhší čas pozornosť a teraz mi prisla obálka s papiermi a s kartou. Vie mi niekto poradiť že ak s tým nechcem pokračovať čo robiť? Stačilo by len to nepoužiť? zavazuje ma k niečomu tá registrácia?

 • anonym
  13.09.2009, 10:01

  Ja už som tam zaregistrovaná, mám aj kartu, ale neviem ako ju použiť, teda kedy kartu, kedy poukážky a kedy využiť online.

  Odpoved:

  Na stranke Lyoness.sk  cez "LOGIN" po prihlaseni uzivatela a hesla kliknes na pravej strane na "vyhľadavanie obchodnikov", dalej kto napr "BAUMAX", kde "Banska Bystrica", dalej vyhladavanie. Po kliknuti na najdeny "Baumax"   ti najde  tabulku, kde je vsetko potrebne, na co si sa pytala - nazov firmy, co predava,  adresa, cinnost, web stranka, c.telef,  casback varianty - ci pouziva kartu alebo poukazky....  ale to vsetko ti moze poradit  ten, co ta registroval.     Ak chces, tu je adresa     slyoness57@gmail.com

   

   

   

+ -
Príspevkov: 45