Diskusie

Bútľavá vŕba

anonym, 24.08.2009 18:58

veštenie

Prosím Vás nevie niekto kontakt na p.Tothovú z Limbachu alebo ako sa k nej dostanem na veštenie dakujem milib@centrum.sk

 • anonym
  24.08.2009, 22:29

  reklama pre pani tothovu?

 • anonym
  24.08.2009, 22:52

  Ja by som sa s tým nezahrávala.

 • anonym
  25.08.2009, 09:26

  mozem ti len poradit, ruky preč od takýchto vecí. je to nebezpečné,väčšinou ide o ľudí, ktorý narábajú s mocou diabla a ľahko sklzneš na tenky ľad.

 • anonym
  25.08.2009, 09:31

  Zabudni na veštenie a začni žiť!

 • anonym
  25.08.2009, 10:43

  a čo je to za vešticu? ja napr. na vykladaní z kariet nevidím nič zlé....prečo tu píšete o diablovi a podobne?

 • anonym
  25.08.2009, 11:47

  veď to....väčšina to "zlo" nevidí...
  tiež môžem len toľko k tomu povedať, že ruky preč....je to nebezpečné.
  sú 2 druhy veštíc :ktorési sladkými rečičkami zarábajú a tie ktoré tie schopnosti naozaj majú...ale z kade...? skús porozmýšlať....možno dojdeš na to že na tom predsa len je niečo zlé...

 • anonym
  25.08.2009, 17:59

  poznam osobne 2 zeny vestice a je to len nahananie penazi,nic ine,zaplatis za to,ze sa im vyrozpravas,nieco ti poradia ale konkretne odpovede na konkretnu otazku nedostanes.....uz lepsie je sa vyspovedat kamoske:)))

 • anonym
  25.08.2009, 18:37

  tiež súhlasím, že je to len vymetanie peňazí, a ak ti náhodou povie niečo z "cesty", ty sa toho budeš držať a môžeš si tým pokafrať život, alebo sa zmýliť, zničiť nejaké vzťahy....pôjdeš jej to reklamovať?

  Neviaž sa na nieč, čo môže a tiež nemusí byť...

  mam kamošku, bola u veštice a keď som sa jej pýtala, čo jej povedala, boli to len také žvásty, fakt nič konkrétne, len zmetené fakty, možno jej niečo povedala a veštica to poprekrúcala a hne´d mala dojem, že ju akosi pozná, ale nepovedala jej nič, nakoniec to aj kamoška proznala, že to bolo úplne zbytočné...mňa by tam nikto nedostal.

  P.s. a keď ti chce niketo pomôcť od srdca, má schopnosť vidieť niečo, neberie za to peniaze....aj v úprimnosti je pomoc, možno ti naozaj stačí  úprimný rozhovor s niekym, aj psychologická poradňa by ti mohla pomôcť, ale veštica určite nie, tomu ver!

 • anonym
  25.08.2009, 21:34

  mozem potvrdit! su to same žvásty. bola som 2x u vestici a prehlasujem BOLI TO ZBYTOČNE VYHODENÉ PENIAZE!!!
  co sa tyka mojej povahy mala pravdu (ale to si zdarma precitas v ktoromkolvek horoskope na googli) ale minulost,pritomnost,buducnost...somarina ako voda v kosi.

 • anonym
  27.08.2009, 06:25

  Tak ja som bola na  vystave, ktora sa vola: "Telo, Mysel & Dusa". Okrem vsetkeho mozneho tam mali aj okolo 40 vestic/vesticov. Mohli ste si dat vyvestit z kariet, dlani, urobit numberologiu, citali vam auru,.... Cakacia doba okolo 1 1/2 hodinu.

  Ja som si vybrala pani, ktora mala minimalnu cakaciu dobu, zaplatila som a nechala si vyvestit z Aury.  Neviem, ci to bolo tym, ze tam naraz citalo buducnost/minulost/pritomnost okolo 40 ludi, ale poplietla si moju buducnost s pritomnostou. Vsetko co mi vravela, sa mi stalo asi 5 mesiacov dozadu. Akurat sme sa stahovali do noveho podnajmu.

  Inak to bola prijemna skusenost, mozno by som sla aj raz, keby to bolo zadarmo. Bolo to zaujimave, vela veci bolo pravdivych, ale cisla na lotto mi odmietla prezradit. Urcite by som nesla ku vestici, keby som si nevedela dat s niecim rady...az tak im neverim. Ako zabava je to fajn.

 • anonym
  27.08.2009, 17:35

  no ja som bola u vestice 2x. Prva tarala hluposti. Ale totalne.

  Druha mi povedala vela detailov z minulosti, pricom nepovedala ziadnu hlupost. Buducnost mi predpovedala najprv ona sama a ja som jej davala doplnujuce otazky. Robila si poznamky na papier, ktory mi potom dala. Ja som tam nekomentovala nic. Nehovorila som ani ano ani nie, ci uz hovorila o minulosti alebo buducnosti, lebo som ju nechcela ovplyvnovat.

  Mozem povedat, ze zatial sa splnilo vsetko, co mi predpovedala.  Niektore veci sa este len udeju (podla nej) takze nemozem to posudit celkovo. No doteraz mala pravdu. Vestila mi z ruky + karty.

  Brala som to cele ako zabavu a neprikladala som tomu ziadnu dolezitost. Dokonca som na to medzicasom zabudla. (uplynulo 6 rokov) Ked som upratovala, kdesi som ten papier nasla a bola som prekvapena, kolko veci sa splnilo. Napriek vsetkemu treba brat vestenie s rezervou.

 • anonym
  06.09.2009, 17:32

  Ja som bola tiež u veštkyni a musím povedať, že mi všetko vyšlo.....keď mi veštila, nad mnohými vecami som sa len pousmiala a pokrútila hlavou a zabudla som na to, ale keď sa mi to naozaj stalo, spomenula som si, že aj tú danú vec mi vyveštila. Nemyslím si, že je na tom niečo zlé - dokonca, že to má niečo spoločné s diablom :roll:  :lol:   :green: .....ale samozrejme, je pravda, že si treba dávať pozor, pretože nie každá veštkyňa sa tomu rozumie, určite je väčšina takých, ktoré len vyťahujú peniaze z ľudí. Preto je dobre pred tým, ako nejakú navštívite pozisťovať si o nej referencie.....ja som bola spokojná...

 • anonym
  07.09.2009, 21:50

  áno, nie každá tomu rozumie. Ja som si tiež niekedy myslela, že veštenie je totálna hlúposť, ale nie je to vždy tak. Sú dva druhy veštkýň, tie, ktoré iba vyťahujú peniaze a tie, čo tomu skutočne rozumejú. No zamyslela si sa niekedy nad tým, odkiaľ majú info o tebe? Skutočne si myslíš, že je to len tak? Prečo potom Biblia tieto veci odsudzuje? (Iz 2,6; 47,13-15; Dt 18,9-14; Lv 19,31; Sk 13,4-12.) V tejto zátvorke máš konkrétne miesta v Biblii, kde môžeš nájsť zamietnutie týchto vecí. Skutočne si myslíš, že sa tomu rozumieš viac ako autor Biblie?

 • anonym
  07.09.2009, 21:59

  áno, nie každá tomu rozumie. Ja som si tiež niekedy myslela, že veštenie je totálna hlúposť, ale nie je to vždy tak. Sú dva druhy veštkýň, tie, ktoré iba vyťahujú peniaze a tie, čo tomu skutočne rozumejú. No zamyslela si sa niekedy nad tým, odkiaľ majú info o tebe? Skutočne si myslíš, že je to len tak? Prečo potom Biblia tieto veci odsudzuje? (Iz 2,6; 47,13-15; Dt 18,9-14; Lv 19,31; Sk 13,4-12.) V tejto zátvorke máš konkrétne miesta v Biblii, kde môžeš nájsť zamietnutie týchto vecí. Skutočne si myslíš, že sa tomu rozumieš viac ako autor Biblie?


  Nie, nemyslím si, že sa tomu rozumiem viac, ale ani Bilia sa tomu nerozumie.....čo nám Bibliu poslal niekto faxom z neba, keď jej tak všemocne veríš??? Cirkev narobila za tie roky viacej zla, ako nejaké veštkyne :twisted:

 • anonym
  07.09.2009, 22:16

  Píšeš, že Biblia sa tomu nerozumie (dosť odvážne tvrdenie), ale že ty sa tomu nerozumieš ani toľko ako Biblia... Tak potom, čo chceš o tom hovoriť? Hej, v podstate je to kniha o tom, ako sa zjavil Boh, napísali ju ľudia, ktorí sú pre mňa dôveryhodnejší, ako nejaký dnešný časopis alebo aj ako tvoj názor na fóre. Celkom iste narobili príslušníci Cirkvi aj dosť zla (ale viac dobra ako zla, o tom však málokto hovorí, väčšinou sa vyťahuje len to zlé), no to nijako nespochybňuje morálnu pravdivosť Biblie.

+ -
Príspevkov: 16